Wydarzenia

Wydarzenia

3 miesiące temu  09.11.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

GroupautoInternational przyznaje firmie ZF Aftermarket tytuł „Dostawca Roku 2023”

Holger Hellmich, prezes i dyrektor generalny Groupauto International (po lewej), wręczył nagrodę „Dostawca Roku 2023” Philippe’owi Colpronowi, dyrektorowi ZF Aftermarket (po prawej). Fot. GAI

Firma ZF Aftermarket została uhonorowana tytułem „Dostawcy Roku 2023” przez Groupauto International (GAI) podczas dorocznego kongresu, który odbył się w Stambule. Zdobycie tego zaszczytnego wyróżnienia jest potwierdzeniem zaangażowania firmy w opracowywanie innowacyjnych rozwiązań i zapewnianie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

– Czujemy się zaszczyceni faktem, że zostaliśmy uhonorowani tą nagrodą. Podkreśla ona nasze stałe zaangażowanie w zapewnianie lepszej obsługi naszym klientom. Motywuje nas również do jeszcze cięższej pracy i dalszego dbania o naszych klientów, ponieważ nadal rozwijamy branżę i cyfryzację ekosystemu mobilności - mówi Philippe Colpron, Dyrektor Dywizji ZF Aftermarket.

GAI, międzynarodowa sieć punktów serwisowych i dystrybutorów części zamiennych dla samochodów osobowych i dostawczych, co roku przyznaje swoim partnerom biznesowym nagrodę „Dostawca Roku 2023” w uznaniu za ich wybitne osiągnięcia. Głosy decydujące o przyznaniu nagrody bazują na działalności prowadzonej w ramach sieci GAI w 15 734 punktach sprzedaży w 109 krajach. Kryteria oceny obejmują jakość produktów i programów, a także transakcje biznesowe dostawców z poszczególnymi członkami grupy zajmującej się sprzedażą hurtową. Wyniki te oceniane są na podstawie takich czynników jak dostępność, poziom obsługi dostaw, wsparcie techniczne, wsparcie marketingowe i sprzedażowe oraz inne usługi.

– W coraz bardziej złożonym świecie naszym celem jest oferowanie zaufania, prostoty i wygody przy jednoczesnym ciągłym zapewnianiu najwyższej wartości dodanej. Nasi klienci mogą zawsze na nas polegać w zakresie swojej działalności. Zapewniamy to dzięki naszej kompleksowej ofercie najwyższej jakości, która umożliwia im rozwój na rynku -

podkreślał Philippe Colpron.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony