Wydarzenia

ponad rok temu  05.12.2018, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Organizator:

Miejsce:

Data rozpoczęcia: 01.12.2018

Data zakończenia: 31.12.2018

Grudniowe szkolenia Inter Cars

Kończący się rok intensywnych szkoleń Inter Cars zamyka się mocnym akcentem – do 18 grudnia dystrybutor przeprowadzi kolejnych 27 szkoleń dla mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych oraz siedem dla warsztatowców od rynku ciężarowego. Potem nastąpi blisko dwutygodniowa, świąteczna przerwa, a na początku 2019 roku rozpocznie się kolejna szkoleniowa ofensywa Inter Cars.

Szkolenia osobowe

Przez cały rok ShowCar, czyli mobilne szkolenia organizowane w potężnych amerykańskich ciężarówkach jeżdżących po Polsce, cieszyły się wielkim zainteresowaniem mechaników. Nie inaczej powinno być w dniach 4-7 grudnia w Chojnicach. Właśnie w województwie kujawsko-pomorskim zakończy się tegoroczny cykl ShowCar. Uczestnicy wezmą udział m.in. w szkoleniach z automatycznych skrzyń biegów, sprężarek klimatyzacji, filtrów DPF czy układów zasilania Common Rail.

Inne techniczne szkolenia Inter Cars w grudniu to m.in. szkolenie z wymiany oleju w skrzyniach biegów VW DSG, ze świec żarowych czy oświetlenia samochodowego. Wiele z nich – tradycyjnie – prowadzonych jest przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów rekomendowanych przez dostawców, m.in. z Febi, Delphi, Kayaba, Nissens, Philips, Behr Hella czy Schaeffler.

Poza Chojnicami, grudniowe szkolenia dla mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych odbędą się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie, Łodzi, Tczewie, Rzeszowie, Szczecinku, Swarzędzu, Wrocławiu, Łomży i Nowym Sączu. Rok 2018 zakończy się szkoleniem w Piekarach Śląskich – technika hybrydowa organizowanym wspólnie z Magneti Marelli.

Szkolenia ciężarowe

W grudniu ostatni w tym roku przystanek ShowTruck i jednocześnie ostatnie szkolenia Inter Cars, przygotowane z myślą o mechanikach zajmujących się rynkiem ciężarowym. W dniach 11-14 grudnia mobilne centrum stacjonować będzie w Tomaszowie Mazowieckim, a łącznie zaplanowanych zostało tam sześć spotkań edukacyjnych. Cztery z nich poprowadzą trenerzy Inter Cars i będą to kolejno: szkolenia z oczyszczania spalin Euro 6, z oscyloskopu Pico, EDC – nowych czujników i prawidłowej pracy silnika oraz z intardera – zwalniacza firmy ZF. Dodatkowe szkolenie zorganizowane zostaną wespół z firmą Bosch (Systemy oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych) i Nissens (Sprężarki klimatyzacji Nissens w pojazdach – poprawny montaż i uruchomienie).

Pełna lista szkoleń do pobrania TUTAJ.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony