ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Innowacje w branży. Zobacz nagrodzone produkty
Strona 1 z 2

Znamy już laureatów konkursu o Złoty Medal Targów Techniki Motoryzacyjnej 2018. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem „doskonałości” produktu.

Dziś i w kolejnych dniach przedstawimy szczegółowo wyróżnione produkty i usługi. Na początek system do kalibracji systemów asystenta kierowcy, zdalna diagnostyka pojazdów ciężarowych oraz urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w skrzyniach. Pełna lista laureatów na końcu artykułu.

Przypominamy, że czterodniowe Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu ruszają już 5 kwietnia.

CSC-TOOL
Hella Gutmann Solutions GmbH, Niemcy
HELLA POLSKA Sp. z o.o., Warszawa
Pawilon 7 stoisko 14

CSC-Tool to kompletny system do kalibracji systemów asystenta kierowcy, które jest przeznaczone do pojazdów wszystkich producentów. W połączeniu z urządzeniem diagnostycznym HGS, można kalibrować np. przednią kamerę asystenta utrzymania pasa ruchu, czujnik radarowy systemu ACC (Adaptive Cruise Control) lub kamerę adaptacyjnego systemu oświetlenia. Opcjonalne tablice do kalibracji systemów kamer różnych producentów (VW w standardzie, Renault, Nissan, KIA, Toyota, Mazda, Honda, Hyundai, Lexus, Mercedes) 2 zestawy radarowe CSC- Radarkit i CSC- Radarkit II do ustawiania czujników radarowych systemów regulacji odległości i hamowania w pojazdach najpopularniejszych marek. Wszystkie pomiary można konfigurować i wykonywać przy użyciu komponentów narzędzia CSC-Tool praktycznie na każdego rodzaju równym podłożu typowego warsztatu mechanicznego.

eTRUCK - Ewolucja w zdalnej Diagnostyce Pojazdów Ciężarowych
TEXA POLAND Sp. z o.o., Sosnowiec
Pawilon 7A stoisko 26

eTRUCK to innowacyjne rozwiązanie, które przenosi niezależny warsztat pojazdów ciężarowych w nowy wymiar napraw. Jest to zminiaturyzowane urządzenie, które po zainstalowaniu w gnieździe diagnostycznym* pojazdu i krótkiej konfiguracji, oferuje możliwość zdalnego i ciągłego monitorowania stanu technicznego pojazdu w trasie, zarządzania obsługą okresową i tachografem oraz zdalnego wykonywania regulacji przywracających optymalne warunki korzystania z pojazdu, co jest absolutną nowością.

FluidPRO® ATX 180 - Urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w skrzyniach
MAHLE Aftermarket GmbH, Niemcy
SOSNOWSKI Sp. z o.o. Sp.k., Gdańsk
Pawilon 7A stoisko 1

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony