Reklama

Wydarzenia

Wydarzenia

11 miesięcy temu  19.06.2017, ~ Administrator   

Inter Cars powołał swoich Ambasadorów
Strona 1 z 2

10 serwisów spośród szerokiej listy warsztatów współpracujących z firmą Inter Cars zostało wyróżnionych certyfikatami Ambasadora Osobowych Sieci Warsztatowych. Partnerów wyróżniono podczas ceremonii inaugurującej oficjalne otwarcie Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS.

Rozwój sieci filialnej to jedno z podstawowych założeń dotyczących ekspansji Inter Cars. Nie byłoby to jednak możliwe bez wsparcia warsztatów serwisujących pojazdy. Firmy te nie tylko pośredniczą w zakupie części przez użytkowników samochodów, ale także wskazują kierunki i trendy, którymi warto podążać, tworząc plany strategii na przyszłe lata. To właśnie one pełnią rolę kluczowych odbiorców spółki Inter Cars.

- Naszą pasją są sprawnie działające samochody. Z tego zamiłowania 27 lat temu narodziła się firma Inter Cars. Wiemy, że jedynym punktem zarówno teraz, jak również w przyszłości, w którym będzie można dokonać skutecznej naprawy samochodu, aby był on źródłem pasji lub też codziennego użytku, są właśnie sprawnie funkcjonujące warsztaty samochodowe – powiedział Robert Kierzek, Wiceprezes Zarządu Inter Cars.

Świadomość roli, jaką odgrywają warsztaty samochodowe w funkcjonowaniu grupy Inter Cars, zaowocowała wręczeniem certyfikatów Ambasadora Osobowych Sieci Warsztatowych. To wyróżnienie ma stanowić podziękowanie za zaangażowanie w rozwój spółki, jak również ma przyczynić się do promocji serwisów w regionie.

- Zależało nam na tym, aby docenić warsztaty samochodowe, które traktują współpracę z Inter Cars na zasadach partnerskich. Tytuł Ambasadora został przyznany tym serwisom, dzięki którym możemy jeszcze lepiej zrozumieć, czego oczekują od nich klienci i jakie trendy warto uwzględnić, tworząc plany na najbliższe lata. Liczymy, że będzie to dla nich dużym wyróżnieniem – mówi Filip Hryniewicki, Dyrektor Sprzedaży Rynku Samochodów Osobowych w Inter Cars.

Wyróżnionych zostało 10 warsztatów z rynku samochodów osobowych. Ich przedstawiciele odebrali certyfikaty i statuetki podczas konferencji inaugurującej otwarcie Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS, 31 maja. W gronie Ambasadorów znaleźli się:

1. Auto Centrum Piotr Dzięgielewski

2. Bosch Service - Serwis Samochodowy Dorota I Leszek Garnec S.C.

3. F.H.U. A’Bell

4. Coolcar Auto Serwis Sp. z o.o.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony