Wydarzenia

Sieci warsztatowe

ponad rok temu  05.06.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

IVECO Poland z nowym punktem dilerskim

IVECO Poland rozszerza sieć autoryzowanych punktów dilerskich. Nowy oddział znajduje się w Swadzimiu pod Poznaniem.

W nowej lokalizacji jest prowadzona sprzedaż gamy lekkiej i średniej oraz kompleksowa obsługa serwisowa pojazdów pełnej gamy marki IVECO. Placówka świadczy również kompleksowe usługi serwisowe związane z obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich pojazdów marki IVECO.

Nowy oddział IVECO GSC mieści się w nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym tuż przy drodze wojewódzkiej nr 92 (Warszawa - Świebodzin), w pobliżu węzła drogi ekspresowej S11. Do dyspozycji klientów przygotowano duży i wygodny parking. Budynek o powierzchni 1500 m2 mieści komfortową poczekalnię, w której klienci mogą wygodnie spędzić czas w oczekiwaniu na realizację usług. Znajdziemy tu również Biuro Obsługi Klienta oraz biura handlowe.

Największą część budynku stanowi hala serwisowo-magazynowa o powierzchni ponad 1100 m2 z 12 stanowiskami naprawczymi, wyposażonymi w niezbędne narzędzia specjalistyczne oraz magazynem części zamiennych. Iveco Gibas to firma, która istnieje od 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie właścicieli w branży motoryzacyjnej zapewniło solidne przygotowanie do prowadzenia działalności handlowej i świadczenia usług serwisowych dla wszystkich produktów sygnowanych marką IVECO.

Fot. Iveco

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony