ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Paliwa i oleje

Warto wiedzieć

Wydarzenia

TARGI

Krajowe

11 miesięcy temu  16.04.2018, ~ Administrator   

Jubileuszowa edycja Targów STACJA PALIW

Jubileuszowa edycja Targów STACJA PALIW zapowiada się naprawdę imponująco. Partnerami Wystawy zostały firmy: EHRLE – Partner Główny oraz BP Europa SE – Partner Strategiczny. Obie spółki od wielu lat związane są Targami.

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW to dla EHRLE przede wszystkim możliwość pokazania wielu nowości. Swoją premierę miały tu myjnie oraz urządzenia dodatkowe, które zyskały szerokie uznanie wśród klientów - Targi STACJA PALIW obfitowały dla EHRLE wieloma międzynarodowymi kontaktami i kontraktami. Z pewnością wspominamy je, jako bardzo rozwojowe i pełne cennych doświadczeń. Jesteśmy też dumni z faktu, że jesteśmy Partnerem Głównym jubileuszowych, XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018 – mówi Sylwia Szamocka, dział marketingu firmy EHRLE.

Obecność BP Europa SE, jednej z największych firm energetycznych świata, na Targach STACJA PALIW ma już wieloletnią historię. Koncern, co roku prezentuje tutaj swoją bogatą ofertę dla stacji partnerskich.

– Targi STACJA PALIW to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku w branży paliwowej, zawsze profesjonalnie i z właściwym rozmachem zorganizowane. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Zdecydowaliśmy się w tym roku na partnerstwo strategiczne z PIPP w ramach Targów Stacja Paliw, w związku z obchodami roku jubileuszowego i w celu podkreślenia naszej długofalowej współpracy – podkreśla Agnieszka Tynkowska z BP Europa SE.

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW przyciągają mnóstwo firm z całego świata, które wiążą swoją przyszłość z branżą paliwową. Przekrój wystawców jest bardzo szeroki, bo i wymagania odnośnie współczesnej stacji stale rosną. Klienci odwiedzający tego typu obiekty chcą nie tylko zatankować i umyć auto, ale również zrobić szybkie zakupy i zjeść coś pysznego. Dlatego wśród tegorocznych wystawców znajdziemy między innymi: firmy zajmujące się dostawą i serwisowaniem infrastruktury paliwowej (Petronova, Oil Service, Orlen Centrum Serwisowe, Gilbarco), myjni (Euro-Ekol, Kärcher, Sultof, Novonord), koncerny paliwowe ( Shell, Cirlce K, Total), ale i producentów słodyczy (ZPC Otmuchów) czy dostawców franczyzy sklepowej (Carrefour). Oczywiście to tylko nieliczne firmy z wielu, które będzie można spotkać na XXV Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2018 organizowanych przez Polską Izbę Paliw Płynnych w dniach 9-11 maja 2018 r. w EXPO XXI Warszawa.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony