Wydarzenia

Ogumienie

Wydarzenia

ponad rok temu  27.03.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań

Data rozpoczęcia: 28.03.2019

Data zakończenia: 29.03.2019

Kongres o elektryczności MOVE Mobility & Vehicles w Poznaniu

Podczas tegorocznych Targów Poznań Motor Show, w dniach 28-29 marca 2019 r. odbędzie się kolejna edycja Kongresu poświęconego elektromobilności – Kongresu MOVE Mobility & Vehicles.

Kongres MOVE Mobility & Vehicles to dwa dni merytorycznych dyskusji poświęconych przyszłości elektromobilności w Polsce. Poruszone podczas Kongresu, a kontynuowane podczas targów zagadnienia z pewnością okażą się atrakcyjne dla przedstawicieli i uczestników rynku motoryzacyjnego, a także zaproszonych gości zainteresowanych tematem rozwoju e-mobility. Program spotkania opierać się będzie na panelach dyskusyjnych z udziałem ekspertów, które dotyczyć będą tematów związanych z transportem i logistyką zeroemisyjną w kontekście Smart City, polskim potencjałem bateryjnym, metodami finansowania elektromobilności w Polsce jak również globalnymi trendami w branży motoryzacyjnej.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali zarówno przedstawiciele administracji publicznej, europejskich izb i stowarzyszeń branżowych, eksperci branży automotive, konstruktorzy i architekci motoryzacyjni, decydenci sektorów: paliwowego i energetycznego, a także inwestorzy planujący zaangażowanie w rozwój elektromobilności w naszym kraju. Targi Poznań Motor Show 2019 oraz Kongres MOVE Mobility & Vehicles to wyjątkowa okazja by w jednym miejscu poznać tak szeroką i kompleksowo przedstawioną ofertę branży automotive, skoncentrowanej na promowaniu nowoczesnych technologii w tym obszarze.

Organizatorami Kongresu są: Grupa MTP oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych. 

Warunki udziału:

 • Udział przedstawicieli administracji publicznej oraz środowisk akademickich w Kongresie jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji na stronie wydarzenia.
 • Koszt udziału dla firm i przedsiębiorstw w Kongresie wynosi 190,00 zł netto (233,70 zł brutto).

Szczegółowe informacje na temat Kongresu MOVE Mobility & Vehicles, w tym program oraz rejestracja i zakup biletów, dostępne są na: https://kongresmove.pl/

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony