Wydarzenia

Warto wiedzieć

ponad rok temu  27.06.2022, ~ Michał Żak,   Czas czytania 2 minuty

Letnia promocja dla klientów O.K. Serwis

Od czerwca do końca sierpnia można wykonać kontrolę stanu technicznego pojazdu w promocyjnej cenie 19,99 pln. Wystarczy skorzystać z usługi online-booking na stronie O.K. Serwis lub zadzwonić na infolinię.

Lato sprzyja częstszym wyjazdom. Zarówno tym dłuższym jak i krótkim weekendowym wypadom poza miasto, aby zażyć odrobiny relaksu. Trudno jednak mówić o relaksie w sytuacji, kiedy w drodze na upragnione wakacje zatrzymujemy się z powodu awarii.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a także przyzwyczajeniom współczesnych klientów, zachęcamy ich do skorzystania z prostej i wygodnej formy umawiania się na przegląd podstawowych elementów odpowiadających za bezpieczeństwo. Wystarczy wybrać numer infolinii O.K. Serwis (22 100 47 44) lub wypełnić formularz online (www.okserwis.pl/online-booking), aby umówić się do wybranego O.K. Serwisu w swojej okolicy lub w innej, dogodnej lokalizacji. Każde zgłoszenie w ramach „Letniej kontroli pojazdu” nagrodzone zostanie drobnym upominkiem uprzyjemniającym wakacyjny wypad – mówi Jacek Adamus, koordynator sieci O.K. Serwis

Kontroli poddawane są wybrane elementy pojazdu wskazujące ewentualne problemy techniczne lub wpływające bezpośrednio na bezpieczeństwo podróżujących.

- Nasza akcja ma na celu zarówno podniesienie bezpieczeństwa na drogach jak i zachęcenie do korzystania z usług sieci O.K. Serwis, zwłaszcza do umawiania wizyt przez platformę online. To w dzisiejszych czasach duża oszczędność czasu, a także możliwość umówienia wizyty w warsztacie godnym zaufania, bez względu czy znajdujemy się nad morzem czy w górach. To także dobra okazja dla właścicieli O.K. Serwis, do powiększania grona swoich klientów i budowania nowych relacji – dodaje Jacek Adamus.

Promocja związana z „Letnią kontrolą samochodu” potrwa do 31 sierpnia i jest wspierana kampanią promocyjną w Yanosiku oraz mediach społecznościowych. Więcej na jej temat można znaleźć na stronie www.okserwis.pl.

Fot. O.K. Serwis

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony