Wydarzenia

Warto wiedzieć

miesiąc temu  27.06.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Letnia promocja dla klientów O.K. Serwis

Od czerwca do końca sierpnia można wykonać kontrolę stanu technicznego pojazdu w promocyjnej cenie 19,99 pln. Wystarczy skorzystać z usługi online-booking na stronie O.K. Serwis lub zadzwonić na infolinię.

Lato sprzyja częstszym wyjazdom. Zarówno tym dłuższym jak i krótkim weekendowym wypadom poza miasto, aby zażyć odrobiny relaksu. Trudno jednak mówić o relaksie w sytuacji, kiedy w drodze na upragnione wakacje zatrzymujemy się z powodu awarii.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a także przyzwyczajeniom współczesnych klientów, zachęcamy ich do skorzystania z prostej i wygodnej formy umawiania się na przegląd podstawowych elementów odpowiadających za bezpieczeństwo. Wystarczy wybrać numer infolinii O.K. Serwis (22 100 47 44) lub wypełnić formularz online (www.okserwis.pl/online-booking), aby umówić się do wybranego O.K. Serwisu w swojej okolicy lub w innej, dogodnej lokalizacji. Każde zgłoszenie w ramach „Letniej kontroli pojazdu” nagrodzone zostanie drobnym upominkiem uprzyjemniającym wakacyjny wypad – mówi Jacek Adamus, koordynator sieci O.K. Serwis

Kontroli poddawane są wybrane elementy pojazdu wskazujące ewentualne problemy techniczne lub wpływające bezpośrednio na bezpieczeństwo podróżujących.

- Nasza akcja ma na celu zarówno podniesienie bezpieczeństwa na drogach jak i zachęcenie do korzystania z usług sieci O.K. Serwis, zwłaszcza do umawiania wizyt przez platformę online. To w dzisiejszych czasach duża oszczędność czasu, a także możliwość umówienia wizyty w warsztacie godnym zaufania, bez względu czy znajdujemy się nad morzem czy w górach. To także dobra okazja dla właścicieli O.K. Serwis, do powiększania grona swoich klientów i budowania nowych relacji – dodaje Jacek Adamus.

Promocja związana z „Letnią kontrolą samochodu” potrwa do 31 sierpnia i jest wspierana kampanią promocyjną w Yanosiku oraz mediach społecznościowych. Więcej na jej temat można znaleźć na stronie www.okserwis.pl.

Fot. O.K. Serwis

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony