Wydarzenia

Sieci warsztatowe

miesiąc temu  12.06.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Lexus ma już 21 salonów w Polsce

Marka Premium systematycznie rozbudowuje swoją sieć salonów sprzedaży oraz autoryzowanych stacji obsługi. Lexus Kielce to pierwszy obiekt w województwie świętokrzyskim.

Lexus systematycznie rozbudowuje swoją sieć salonów sprzedaży oraz autoryzowanych stacji obsługi. 21. obiektem marki w Polsce oraz pierwszym w województwie świętokrzyskim jest Lexus Kielce.

Salon Lexus Kielce należy do Grupy Romanowski, która ma ponad 30 lat doświadczenia w branży, a od 18 lat zajmuje się sprzedażą marki Lexus, prowadząc dwa salony w Krakowie. Zlokalizowany przy ul. Transportowców 9 salon Lexus Kielce oferuje pełen zakres usług, w tym sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny, a także serwis blacharsko-lakierniczy. Na miejscu można też kupić akcesoria i części zamienne, nabyć ubezpieczenie oraz sfinansować samochód w ramach programu KINTO ONE. Nowoczesny salon w Kielcach jest wykończony stylowo z designerskimi detalami nawiązującymi do stylistyki najnowszych modeli marki oraz, jak na Lexusa przystało, wykorzystano charakterystyczne dla japońskiej kultury wzory, faktury i detale. Ergonomiczna i wygodna przestrzeń została też odpowiednio oświetlona i nagłośniona.

Lexus dąży do osiągnięcia 100-procentowego pokrycia rynku premium w Polsce. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie samochodami Lexusa w Polsce marka rozwija swoją sieć także poza największymi aglomeracjami w takich miastach jak Bydgoszcz, Lublin, Olsztyn, Rzeszów czy Kielce. Potwierdzeniem najwyższej jakości obsługi klienta są nagrody oraz wyróżnienia przyznawane salonom z polskiej sieci Lexusa. Obiekty z naszego kraju niemal rok rocznie zdobywają europejską nagrodą KIWAMI (jap. najlepszy), znajdując się wśród 10 topowych salonów marki w Europie pod kątem jakości obsługi i realizacji wskaźników biznesowych, a w 2020 i 2021 roku polskie salony Lexusa uznano za najlepsze ze wszystkich europejskich punktów marki.

Fot. Lexus

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony