Wydarzenia

Marketing w warsztacie

miesiąc temu  10.05.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Lexus z tytułem Producenta Roku 2024

Lexus został nagrodzony tytułem Producenta Roku 2024 w tegorocznej edycji Automotive Management Awards. To wyróżnienie przyznawane jest przez jury złożone z reprezentantów brytyjskiej branży motoryzacyjnej, ekspertów i dziennikarzy.

Automotive Management Awards to ceniony na brytyjskim rynku plebiscyt, w którym wyróżnienia przyznawane są przez panel jurorski składający się z najważniejszych postaci tamtejszego sektora motoryzacyjnego, ekspertów i konsultantów, a także dziennikarzy magazynu „Automotive Management”. W tegorocznej edycji nagrodę Producenta Roku przyznano Lexusowi.

- Otrzymujemy nagrodę w punkcie zwrotnym w historii Lexusa. Jesteśmy w trakcie kompletnej wymiany naszej gamy modelowej i przygotowujemy się do przejścia na w pełni elektryczne napędy do końca dekady. Równocześnie wprowadzamy auta dla nas przełomowe jak miejski crossover LBX czy elektryczny RZ 450e. Cały czas pozostajemy wierni naszym wartościom, czyli najwyższej jakości wykonania, doskonałemu prowadzeniu oraz najlepszej obsłudze klienta - powiedział Chris Hayes, dyrektor Lexusa w Wielkiej Brytanii, który odbierał wyróżnienie.

Lexus ma kompletną i najmłodszą gamę crossoverów i SUV-ów w klasie premium, której trzon tworzą hybrydowe modele UX, NX i RX oraz elektryczny RZ. Debiutujący właśnie na rynku LBX uzupełnił ofertę marki o miejskiego crossovera. LBX wyróżnia się w swojej klasie innowacyjnym i oszczędnym napędem hybrydowym, ogromnymi możliwościami personalizacji, a także wyjątkową koncepcją wersji wyposażenia opartą na tematycznych „atmosferach”, które różnią się między sobą przede wszystkim charakterem i materiałami. W Lexusie LBX nie brakuje też technologii z większych aut marki, w tym takich elementów jak elektryczne klamki, najnowsza generacja systemów bezpieczeństwa Lexus Safety System +3 czy wycieraczki ze zintegrowanymi spryskiwaczami.

Fot. Lexus

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony