ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Wydarzenia

8 miesięcy temu  17.05.2018, ~ Administrator   

Meyle i DRIFT UNITED: wspólne starty od 2018

W najbliższy weekend Zielonych Świątek liga wyścigowa DRIFT UNITED rozpoczyna nowy sezon. Producent części zamiennych z Hamburga, firma Meyle, jako nowy główny sponsor będzie wspierać imprezy wyścigowe w segmencie zawodów driftingowych od pierwszych zawodów. DRIFT UNITED została założona w 2011 r. Gwarantuje widzom spektakularne wydarzenia ze wspaniałymi poślizgami i emocjonującymi wyścigami.

W trakcie sezonu, oprócz sponsoringu, ważne będą także stała wymiana wiedzy i know-how pomiędzy inżynierami Meyle i uczestnikami DRIFT UNITED. Dzięki analizie wydajności części samochodowych poddawanych ekstremalnym obciążeniom producent z Hamburga może wyciągnąć wiele cennych wniosków, przydatnych podczas doskonalenia produktów. Podczas poślizgów samochody i części muszą działać z najwyższą skutecznością – w przeciwieństwie do standardowej jazdy na zakrętach wszystkie części podwozia podczas poślizgów muszą spisywać się nienagannie, a także wytrzymywać szczególnie duże obciążenia.

Jesteśmy dumni, że udało się pozyskać Meyle jako partnera w roli głównego sponsora, ponieważ dzieli on z nami pasję do samochodów i sportów wyścigowych, a także wspiera nas w kwestiach technicznych swoim know-how producenta - mówi Alexander Fürstenberg, dyrektor DRIFT UNITED. - Bardzo cieszymy się ze współpracy!

Zostając sponsorem DRIFT UNITED, Meyle poszerza swoją działalność sponsoringową w obszarze sportów wyścigowych i motoryzacyjnych: od niedawna Meyle jest sponsorem libańskiego kierowcy wyścigowego Eddy'ego Abou Karama i wspiera jego udział w wyścigu przez Liban. Ponadto od kilku lat Meyle angażuje się jako techniczny partner kooperacyjny zespołu Tankpool24 Racing w wyścigach Truck Racing i wspiera zespół oraz kierowców, dostarczając części Meyle i techniczne know-how.

Tagi: Meyle, drift

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony