Wydarzenia

Wydarzenia

2 miesiące temu  23.11.2021, ~ Administrator   

Kadry z filmów kanału "Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam" oraz "Duda Garage I Grzegorz Duda"

- To będzie chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych odcinków na tym kanale - zapowiadał swój film prowadzący kanał "Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam". To dziś jeden z najpopularniejszych youtuberów w polskim internecie, zajmujący się motoryzacją. Jego kanał ma blisko 1,4 mln subksrypcji, a więc regularnych widzów.

A "kontrowersyjny" w założeniu film to test porównawczy "drogich chip-boxów", które mają podnosić moc auta. Wzięto na warsztat rozwiązania PRO-RACING, V-TECH oraz DUDA GARAGE, a więc sygnowane nazwiskiem znanego dziennikarza motoryzacyjnego, związanego z TVN Turbo.

- Ile naprawdę dają drogie chip-box? Jak działają? Czy są bezpieczne ? Czy na pewno nie tracisz gwarancji? Na te wszystkie pytania i wiele innych podpowiemy wam dziś wraz ze Sławkiem z Dyno-set podczas długo wyczekiwanego testu - czytamy w opisie filmu.

Boxy z DUDA Garage w teście nie zyskały dobrych wyników, dawały moc mniejszą niż deklarowana, a - według prowadzącego - są najdroższe. 

Film na kanale M4K ukazał się w niedzielę, a ledwie dzień później Grzegorz Duda opublikował odpowiedź.

- Mijasz się z prawdą - mówił i pokazał fakturę, z której wynika, że jego chip-box był o ponad 200 zł tańszy niż jest podawane w filmie. Zwrócił uwagę przede wszystkim na nierzetelne warunki testów porównawczych, jak zróżnicowana temperatura zarówno w hali, jaki i temperatura auta. Skomentował też uwagi dotyczące utraty gwarancji. "Po odpięciu moich chipów w autach VW nie pozostaje żaden ślad".

Kto w tym sporze ma rację? Najlepiej obejrzeć oba filmy i ocenić samodzielnie. Z pewnością ku uciesze obu twórców, którym całe zamieszanie z pewnością przełoży się na większe liczby wyświetleń.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

 • 6
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW

Komentarze (3)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Pio 3 2 miesiące temuocena: 100%  Obaj to gwiazdorzy, którzy znaleźli dodatkowe źródło dochodu bo było im mało.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Piotr 2 2 miesiące temuocena: 100%  Duda robi fajne fury ale nie znoszę jego jestojstwa, zarozumiały buc...
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Alex 1 2 miesiące temuocena: 100%  Gówno burza dla podbicia oglądalności
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony