Wydarzenia

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wydarzenia

8 miesięcy temu  14.11.2019, ~ Administrator   

Nowa fabryka Hengst w Rawiczu

Ceremonia otwarcia fabryki Hengst w Rawiczu

Rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania filtracyjne na niezależny rynek części zamiennych przyczyniło się do otwarcia nowej fabryki Hengst w Rawiczu - informują przedstawiciele tego producenta.

Dzięki globalnej obecności i zakładom produkcyjnym na 4 kontynentach Hengst optymalizuje sieć produkcyjno-dystrybucyjną i zapewnia krótkie terminy dostaw dla klientów, dystrybutorów części zamiennych i przemysłu. Najnowsza z fabryk w Rawiczu pod Wrocławiem została oficjalnie otwarta 6 listopada w obecności licznie zaproszonych gości.

Nowa lokalizacja specjalizuje się w produkcji filtrów paliwa, oleju, powietrza i filtrów kabinowych na niezależny rynek części zamiennych. W fabryce o powierzchni 12 000 m² zastosowano najnowsze technologie, które gwarantują wysoką jakość produkowanych filtrów. Do końca roku 150 osób znajdzie zatrudnienie w nowym zakładzie produkcyjnym Hengst Filtration.

Poprzez ścisłe powiązanie naszych placówek produkcyjnych wychodzimy naprzeciw naszym klientom w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nowa fabryka w Polsce stanowi dalszy ważny etap rozwoju światowej produkcji Hengst Filter - powiedział podczas ceremonii otwarcia Christopher Heine, dyrektor generalny Grupy Hengst. - Uruchomienie nowego zakładu nie byłoby możliwe bez zaangażowania całej załogi Hengst z Polski i z Niemiec.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony