ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Warto wiedzieć

Wydarzenia

8 miesięcy temu  25.06.2018, ~ Administrator   

Nowa strona internetowa BERU

Federal-Mogul Motorparts uruchomił nową stronę internetową produktów zapłonowych BERU®. Wprowadzone zmiany ułatwiają przeglądanie witryny, która obecnie posiada rozbudowaną sekcję pomocy technicznej i jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi.

Dzięki dodaniu nowych funkcji i materiałów strona internetowa BERU oferuje jeszcze więcej przydatnych informacji. Pod adresem www.beruparts.pl można pobrać e-katalogi, broszury techniczne, w tym materiały wspierające diagnostykę i rozwiązywanie problemów z układem zapłonowym. Elementem nowej strony jest także wyszukiwarka produktów w oparciu o numer części lub rodzaj pojazdu. Wszystkie powyższe zmiany mają wzmocnić wsparcie dla klienta. W tym celu firma od podstaw opracowała narzędzie umożliwiające rozpoznanie problemów ze świecami zapłonowymi i żarowymi.

„Jesteśmy zadowoleni z efektów prac nad nową stroną oraz ze wszystkich jej nowych funkcji” – mówi Ronald De Wilde, Brand Manager BERU, Federal-Mogul Motorparts, EMEA. „Zawsze staramy się oferować wartościowe wsparcie dla mechaników, właścicieli warsztatów i dystrybutorów. Poza tym strony internetowe są ważnym miejscem dla osób poszukujących wsparcia i pomagają rozwijać nasze relacje z klientami. Aktualizacja strony BERU wprowadza kilka doskonałych funkcji, a część z nich pojawiła się w odpowiedzi na oczekiwania klientów”.

Na www.beruparts.pl znajdziemy również dobrej jakości zdjęcia. BERU oferuje wysokiej jakości produkty do układów zapłonowych w pojazdach z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Marka jest dystrybuowana na rynku wtórnym wyłącznie przez Federal-Mogul Motorparts.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony