Wydarzenia

Części i regeneracja

Paliwa i oleje

Wydarzenia

ponad rok temu  27.05.2019, ~ Administrator   

Nowe katalogi UFI i Sofima „Light Vehicles” 2019/2020

UFI Filters, światowy lider filtracji i systemów zarządzania termicznego, przedstawia na targach Autopromotec w Bolonii nowe katalogi „Light Vehicles" 2019/2020, przygotowane dla marek UFI i Sofima.

Wydania wzbogacone o strony z informacjami na temat firmy, wyróżniają się nowoczesnym layoutem i czytelnymi grafikami, które pozwolą na łatwą i sprawną konsultację. Oprócz tradycyjnych opcji wyszukiwania dla wszystkich typów produktów, opracowano również praktyczną sekcję z wymiarami, w której można sprawdzić parametry i zobaczyć zdjęcia. Katalogi przedstawiają pełną ofertę na rynek aftermarket, obejmującą filtry powietrza, paliwa, oleju i kabinowe, a także wprowadzone niedawno wymienniki ciepła.

Aktualne wydania obejmują niemal 200 nowych numerów referencyjnych, z których 66 to filtry kabinowe, 23 filtry oleju, 33 filtry paliwa, 71 filtry powietrza i 4 chłodnice. Wśród tych nowości umieszczonych w odpowiednich sekcjach w obydwu katalogach, wraz z informacjami dotyczącymi zastosowania i oznaczeniami, znajduje się 29 własnych produktów dostarczanych przez UFI Filters na pierwszy montaż. W katalogu „Light Vehicles" znajdują się popularne samochody, dla których UFI Filters jest dostawcą oryginalnego wyposażenia: Nissan Juke, XTrail i Koleos, Hyundai Tucson i i30, Kia Ceed, Opel Insignia i Mokka, Alfa Romeo Giulia i Stelvio, Fiat Tipo, Iveco Daily, Jeep Renegade.

W sumie obydwa katalogi zawierają 1877 numerów referencyjnych dla ponad 31 tys. pojazdów, z czego połowa pojawiła się na rynku w ciągu ostatnich pięciu lat. Oferta UFI i Sofima dla wybranych grup produktów zaspokaja obecnie zapotrzebowanie dla ponad 95% samochodów osobowych poruszających się po europejskich drogach.
Cechą charakterystyczną i siłą Grupy UFI Filters jest globalna obecność z ofertą ponad 150 filtrów przeznaczonych na pierwszy montaż, stworzonych w co-brandingu z producentami aut.

- Nowe wydania katalogów potwierdzają zaangażowanie Grupy UFI w działania mające na celu dostarczanie na rynek jak najszerszej i aktualnej gamy produktów. Aktualne wersje można zawsze znaleźć na naszych odświeżonych stronach internetowych, na których stworzona została sekcja z wysokiej jakości zdjęciami produktów - mówi Diego Buffoni z UFI Group Aftermarket.

Katalogi dostępne są w wersji papierowej oraz online na stronach www.ufi-aftermarket.com
i www.sofima-aftermarket.com.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony