ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Warto wiedzieć

Wydarzenia

8 miesięcy temu  20.06.2018, ~ Administrator   

Nowości i atrakcje od Philips na ProfiAuto Show

W pierwszy weekend wakacji w Katowicach odbędzie się jubileuszowa edycja ProfiAuto Show 2018. Na odwiedzających stoisko nr 31 należące do marki Philips – producenta oświetlenia samochodowego i lamp roboczych – będzie czekać wiele niespodzianek.

Ważną nowością Philips prezentowaną podczas targów ProfiAuto będzie gama lamp roboczych EcoPro. Nową linię tworzą trzy modele zbudowane w oparciu o technologię LED: EcoPro20, EcoPro40 i EcoPro50. Każdy z produktów wyróżnia się zaawansowanymi paramentami, trwałą konstrukcją obudowy oraz innowacyjnym sposobem mocowania. Wszystkie łączy wysoka jakość wykonania i odporność na specyficzne warunki pracy, m.in. na pył, smary i zalanie płynami czy przypadkowy upadek na podłogę.

Obok pełnej oferty lamp roboczych i oświetlenia samochodowego, Philips zaprezentuje również nowatorską gamę retrofitów XtremeUltinon LED oraz Ultinon LED.

„Retrofit to określenie części zamiennej, która może zastąpić oryginalne wyposażenie samochodu, a w jej konstrukcji wykorzystano współcześnie dostępne rozwiązania. W przypadku Philips to sprawdzona technologia diod LUXEON, współpracujących z optyką reflektora halogenowego samochodu” - mówi Wioletta Pasionek, Marketing Manager CE Lumileds Poland, producenta i dystrybutora marki Philips – „Rozwiązanie Philips o nazwie SafeBeam umożliwia prawidłowy, równomierny rozsył światła wytwarzany przez lampy X-tremeUltinon LED zamontowane w miejscach żarówek H4 lub H7. Na drodze silniejszy strumień białego światła zwiększa kontrast oświetlonych obiektów i poprawia widoczność, a kierowca zyskuje więcej czasu na podjęcie reakcji”.

W sobotę, 23 czerwca w godzinach 11.00-13.00, na stoisku Philips czekać będzie na odwiedzających utytułowany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc. To doskonała okazja nie tylko do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia i zdobycia autografu, ale także rozmów na temat wpływu oświetlenia samochodu podczas rajdów czy wyścigów. W tej dziedzinie Philips ma bardzo bogate doświadczenie, jak również świetną pozycję w ofercie. To żarówki halogenowe RacingVision, które jako pierwsza tego typu konstrukcja na rynku oferują moc lamp rajdowych i są legalnie dopuszczone do stosowania w cywilnym ruchu drogowym. W praktyce, kierowca zyskuje aż o 150 proc. jaśniejsze światło w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami.

„Tegoroczne targi ProfiAuto będą odbywać się w trakcie piłkarskiego Mundialu, stąd kolejne nasze konkursy będą nawiązywać do tej dyscypliny. Dla odwiedzających przygotowaliśmy koszulki polo, oryginalne piłki nożne oraz wiele drobnych upominków” - dodaje Wioletta Pasionek – „Wierzę, że kibicowanie ze zdobytymi u nas gadżetami piłkarskimi jeszcze bardziej podkręci emocje. A przecież tuż po zakończeniu targów ProfiAuto, w niedzielę wieczorem, odbędzie się na Kazań Arenie mecz Polska - Kolumbia”.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony