Wydarzenia

Sieci warsztatowe

15 dni temu  05.02.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Nowy oddział INTER-TEAM w Gnieźnie

Dziś, piątego lutego, otwiera swoje podwoje dla klientów nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Gnieźnie przy ul. Podkomorskiej 5. Jest to 7 oddział spółki w Wielkopolsce i 87 w Polsce.

- Krok po korku otwieramy kolejne placówki sprzedażowe w Wielkopolsce docierając do nowych klientów i oferując już istniejącym jeszcze lepszy serwis. Oddział w Gnieźnie będzie łączył obie te funkcję. Bliska odległość od magazynu regionalnego w Niepruszewie gwarantuje szybkie dostawy pełnego asortymentu części zamiennych, akcesoriów oraz narzędzi i urządzeń warsztatowych - mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Wsparciem dla klientów jest wykwalifikowany zespół sprzedażowy, który służy pomocą przy realizacji zamówień i doborze części. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Zakupy można realizować na miejscu, korzystając z bogatego zaplecza magazynowego oraz zamawiać telefoniczne, mailowo lub poprzez platformę handlową INTER-TEAM. Kierowcy w oddziale zadbają o dostarczanie zamówionych części bezpośrednio do warsztatów wyjeżdżając w trasy kilka razy dziennie.

Fot. INTER-TEAM

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony