Wydarzenia

Ogumienie

Sieci warsztatowe

Wydarzenia rynkowe

23 dni temu  30.08.2023, ~ Michał Żak,   Czas czytania 1 minuta

Nowy oddział INTER-TEAM w Lesznie

28 sierpnia rozpoczął swoją działalność nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Lesznie przy ul. Luksemburskiej 5. Jest to szósty oddział spółki w Wielkopolsce i 84 w Polsce.

Adres nowego oddziału INTER-TEAM Leszno to ul. Luksemburska 5. Jak w każdej filii INTER-TEAM, klienci będą mogli realizować zakupy na miejscu - korzystając z bogatego zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Do dyspozycji klientów pozostaje wykwalifikowana załoga gotowa doradzić i udzielić niezbędnego wsparcia technicznego.

- Konsekwentnie rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży w Wielkopolsce, aby zapewnić klientom w tym regionie jak najlepsze usługi i szybki dostęp do części. Oddział w Lesznie otworzy nowe możliwości współpracy, a obecnym klientom zagwarantuje wygodne, codzienne dostawy i możliwość korzystania z szerokiego asortymentu dostępnego w oddziale - mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Fot. INTER-TEAM

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony