Wydarzenia

Warto wiedzieć

14 dni temu  08.07.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Nowy oddział INTER-TEAM we Włocławku

Ósmego lipca rozpoczął pracę nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany we Włocławku, przy ul. Kruszyńskiej 43. Jest to 6 oddział spółki w województwie kujawsko-pomorskim i 88 w Polsce.

Nowy oddział to blisko 700 m2 powierzchni magazynowej z wydzielonymi strefami przyjęcia i wydań towaru, stanowiskiem do przyjmowania zwrotów oraz 60 m2 przestrzeni przeznaczonej pomieszczenia biurowe i obsługę klienta. Taki potencjał ma nowy oddział INTER-TEAM Włocławek.

- To niewątpliwie ważne miasto na logistycznej mapie INTER-TEAM. Dużym atutem jest lokalizacja nowego oddziału z bezpośrednim wjazdem na trasę łączącą przemysłowy wschód miasta z największym osiedlem mieszkaniowym "Południe", a także zaporę wodną i przeprawę przez Wisłę z węzłem autostradowym A1 "Pikutkowo". Takie położenie oddziału pozwoli na sprawną obsługę dostaw do naszych klientów we Włocławku i w jego okolicach - mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Jak w każdej placówce INTER-TEAM, klienci mogą liczyć na fachową obsługę, doradztwo i pomoc w doborze części. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Zakupy można realizować na miejscu, korzystając z bogatego zaplecza magazynowego oraz zamawiać telefoniczne, mailowo lub poprzez platformę handlową INTER-TEAM.

- Włocławek nie jest dla nas nieznanym miastem. Obsługiwaliśmy klientów w tej lokalizacji od wielu lat poprzez filię w Toruniu i wypracowaliśmy sobie dobre relacje z okolicznymi warsztatami. Teraz będziemy mogli mocniej zaakcentować naszą obecność w tym mieście, zapewnić lepsze wsparcie naszym stałym klientom i rozwinąć sprzedaż zapraszając nowe warsztaty do współpracy. Na początek zachęcam do odwiedzin w oddziale, poznania nie tylko naszej oferty części, ale także wyposażenia warsztatowego – dodaje Paweł Nowosielski.

Fot. INTER-TEAM Włocławek

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony