Wydarzenia

Wydarzenia

11 miesięcy temu  11.08.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

Odjazdowa 50 Braci Collins i 6. Gala Ladies Fight Night “IRA”

Już pod koniec sierpnia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Odjazdowa 50 Braci Collins”, będące największym eventem motoryzacyjnym w Polsce, zrzeszającym fanów motoryzacji, przedstawicieli świata biznesu oraz znanych celebrytów.

„Odjazdowa 50 Braci Collins” to wydarzenie o charakterze rajdu po trzech polskich miastach (Wrocław, Legnica, Warszawa), którego uczestnikami  jest 50 elitarnych, dwuosobowych załóg. Podczas trzech dni trwania eventu, w każdym z miast dla uczestników przewidziano wyjątkowe atrakcje m.in.: wideokonferencję z Jordanem Belfortem - prawdziwym „Wilkiem z Wall Street”, 50 wysokiej klasy samochodów, będących swoistymi perłami motoryzacji, koncerty muzyczne (zespół De Mono), czy specjalny catering przygotowywany przez uczestników popularnego programu Master Chef.

W ramach całego przedsięwzięcia, drugiego dnia trwania eventu, jego główny partner LFN – pierwsza i jedyna w Europie federacja mieszanych sportów walki tylko dla kobiet, zaprosi uczestników rajdu na noc pełną sportowych emocji, czyli 6. Galę „IRA”. Gwarantowany wysoki poziom organizacyjny oraz dodatkowe atrakcje. Transmisję na żywo z Gali będzie można obejrzeć na stronie www.lfn.com.pl oraz profilu federacji na portalu Facebook.

Prestiżu „Odjazdowej 50 Braci Collins” dodaje udział licznych gwiazd, sportowców oraz przedstawicieli świata biznesu, którzy swoimi osobami przyciągną uwagę publiki oraz największych stacji telewizyjnych i mediów internetowych. Elitarne grono uczestników to mi.in: Piotr Stramowski, Mateusz Gessler, Joanna Jędrzejczyk, Mariusz Lewandowski, Rory Reid z programu Top Gear, czy Shane Lynch.

Organizatorzy i pomysłodawcy eventu - Grzegorz i Rafał Collins to dwaj młodzi bracia, którzy przez 10 lat mieszkając w Londynie, prowadzili studio tuningujące samochody, samoloty, motorówki i jachty. Ich firma Prestige Wrap & Customs to renomowana i rozpoznawalna globalnie marka, która zyskała uznanie w Europie oraz na Bliskim Wschodzie, gdzie 2 lata temu, w Katarze, bracia otworzyli kolejną filię swojej firmy. Niedawno oddział Prestige Wrap & Customs powstał również w Warszawie.

Bracia Collins rozpoznawalność w Polsce zdobyli dzięki TVN Turbo oraz ich autorskiemu programowi „Odjazdowe bryki Braci Collins”, który jest pierwszym w Polsce reality show o tematyce „motoring lifestyle”. Premierowe odcinki programu osiągają oglądalność rzędu 500 000 widzów.

Nachodzące wydarzenie to jedyna w swoim rodzaju impreza z udziałem aktorów, artystów muzycznych i sportowców łącząca świat motoryzacji i show biznesu. To pierwszy w kraju event motoryzacyjny na tak dużą skalę i unikane wydarzenie gwarantujące ogólnokrajowe zainteresowanie oraz wiele możliwości networkingowych.

WWW: www.odjazdowa50bracicollins.pl
Facebook: www.facebook.com/OdjazdoweBrykiBraciCollinsTVNTurbo/

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony