Wydarzenia

Ogumienie

Inne

Warto wiedzieć

Wydarzenia

miesiąc temu  30.03.2020, ~ Administrator   

Oficjalne wyniki OTWS 2020! [LISTA]

Organizatorzy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej opublikowali pełną listę zwycięzców tegorocznej edycji! W kategorii techników zwyciężył Patryk Korkosz z Tomaszowa Lubelskiego, a w kategorii szkół zawodowych - Patryk Gryska z Poznania.

W rankingu szkół zwycięża znany z dobrych wyników w poprzednich latach Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie, na drugim miejscu uplasował się ZSS w Poznaniu, a na trzecim ZSM nr 1 im. S.Humberta w Krakowie.

W tym roku po raz pierwszy przygotowano także ranking nauczycieli. Największą łączną liczbę punktów zdobyli wychowankowie Wojciecha Mackiewicza z Radzynia Podlaskiego. Gratulujemy.

Media do artykułu

Odwołane targi, potem zamknięte szkoły, a teraz zakaz przemieszczania i zakaz zgromadzeń - w takich warunkach zorganizować ogólnopolski turniej nie jest łatwo. 

Organizatorzy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej, skierowanego do uczniów samochodówek, udowodnili jednak, że jest to możliwe. Finał, który przez ostatnie lata odbywał się podczas targów Poznań Motor Show, w tym roku miał formułę internetową. Uczniowie zostali w domach.

Kilka miesięcy temu organizatorzy zapowiadali, że finał w Poznaniu będzie miał inną formułę - tradycyjny test papierowy miał być zastąpiony testem cyfrowym. Te przygotowania do cyfryzacji bardzo się przydały - i to w sytuacji, której nikt z nas kilka miesięcu temu nie mógł przewidzieć.

Efekt? Rekordowa liczba uczestników. Do udziału w finale OTWS szkoły z całej Polski zgłosiły 468 uczniów. W wielu szkołach przeprowadzano wcześniej wewnętrzne eliminacje. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony