Wydarzenia

Części i regeneracja

7 dni temu  15.05.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

OMODA&JAECOO i CAT LC Polska

Chiński producent samochodów planuje otworzyć w Polsce około 40 punktów sprzedaży, a teraz ogłasza podpisanie listu intencyjnego z wiodącą firmą z branży łańcucha dostaw w zakresie odprawy celnej, transportu, magazynowania, dystrybucji oraz innych aspektów związanych z siecią części zamiennych.

7 lat gwarancji, do 150 tysięcy km przebiegu – taka będzie oferta gwarancyjna na model OMODA 5, który zadebiutuje w Polsce w tym roku. Samochody na polskim rynku będą oferowane w wersji elektrycznej i spalinowej. Pierwotnie w Polsce otwartych będzie 20 salonów w głównych miastach, a docelowo około 40 punktów sprzedaży. Salony będą jednocześnie autoryzowanymi serwisami, co w znacznym stopniu ułatwi właścicielom ewentualne wizyty. Już wiemy, kto będzie odpowiadał za usługi logistyczne w zakresie łańcucha dostaw.

8 maja 2024 w Duchnicach OMODA&JAECOO oraz CAT LC Polska podpisały list intencyjny w sprawie współpracy na polskim rynku. W imieniu OMODA umowę podpisała polska spółka zależna marki. W uroczystości podpisania umowy uczestniczył dyrektor krajowy OMODA w Polsce Eric Zhang.

- Dzisiejsze wydarzenie, czyli podpisanie listu intencyjnego z wiodącą firmą z branży łańcucha dostaw, to kamień milowy na naszej drodze rozwoju na polskim rynku. Cieszymy się, że możemy wyruszyć razem w tę podróż. Nasza współpraca tworzy ogromny potencjał. Łączą nas też wspólne wartości, takie jak innowacyjność, wydajność i troska o klienta. Z niecierpliwością czekamy na możliwość wykorzystania naszych mocnych stron, aby osiągnąć wspólny sukces. To początek obiecującego partnerstwa, jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie przyniesie - mówi Zhang.

CAT LC Polska jest doświadczonym operatorem logistycznym należącym do międzynarodowego koncernu Groupe CAT. W Polsce działa od 1994 r., oferując kompleksowe usługi logistyczne w zakresie łańcucha dostaw. Korzystając ze swojego ponad 20-letniego doświadczenia w Polsce CAT będzie współpracował z OMODA&JAECOO w zakresie odprawy celnej, transportu, magazynowania, dystrybucji oraz innych aspektów związanych z siecią części zamiennych.

Fot. OMODA

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony