ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Warto wiedzieć

Wydarzenia

Wydarzenia rynkowe

7 miesięcy temu  09.07.2018, ~ Administrator   

Ostatnia prosta pierwszego etapu konkursu Supermechanik ELIT 2018

Już tylko kilka dni zostało na rozwiązanie zadań konkursowych w rywalizacji o tytuł Supermechanik ELIT 2018. Tegoroczna edycja pobiła kolejny rekord frekwencji, przez co uczestnicy musieli wykazać się bezbłędną wiedzą z zakresu serwisowania i napraw pojazdów mechanicznych.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w pierwszym etapie konkursu Supermechanik ELIT 2018 było osiągnięcie przez dany podmiot prawny wyznaczonego progu zakupów w sieci ELIT Polska. Był on ustalany indywidualnie dla każdego zgłoszenia w momencie rejestracji. Ostatnim dniem do spełnienia tego kryterium był 30 czerwca. Nie oznacza to jednak zakończenia pierwszego etapu konkursu.

Kolejne dwa tygodnie, do północy 13 lipca, to czas na dokończenie testu złożonego z losowo wybranych pytań wielokrotnego użytku. Każdy z uczestników ma do dyspozycji dziesięć podejść, a za przekroczenie ustalonego na miesiąc progu zakupu przyznawane były kolejne próby.

To trzecia edycja konkursu Supermechanik, stąd możemy pokusić się o pewne porównania. Nie jest więc zaskoczeniem, że w ostatnich dniach trwania pierwszego etapu rozwiązywanych jest najwięcej testów - mówi Dawid Cieśla z ELIT Polska. - Już teraz możemy potwierdzić, że z roku na rok rośnie liczba uczestników konkursu. To tylko podniosło poziom rywalizacji, bo margines udzielonych błędnie odpowiedzi jest coraz mniejszy.

Po spełnieniu ustalonych progów zakupowych, kryterium awansu do kolejnego etapu jest próba, w której uczestnik udzielił najwięcej prawidłowych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie. Na tej podstawie została ułożona lista stu osób, które w pierwszy weekend września spotkają się w Zakopanem. Na początek wszyscy zmierzą się w kolejnym teście składających się z pytań wielokrotnego wyboru. Po godzinnym sprawdzianie dziesiątka najlepszych zakwalifikuje się do półfinału.

Jeszcze tego samego dnia do rywalizacji o tytuł Supermechanik ELIT 2018 staną dwie osoby. Finałowym zadaniem będzie naprawa samochodu - dwóch identycznych modeli z tą samą usterką - w jak najkrótszym czasie. Zwycięzca otrzyma kluczyki do Opla Astry, zaś jego konkurent voucher o wartości 5 tysięcy złotych na zakup sprzętu warsztatowego w ELIT Polska.

Triumfatorem pierwszej edycji konkursu w 2016 roku został Łukasz Szostakiewicz z serwisu „Auto Naprawa” z Włodawy. W kolejnej tytuł Supermechanika zdobył Rafał Brzyszko z Zakładu Mechaniki Pojazdowej w miejscowości Rudka koło Krasnegostawu.

Partnerami głównymi konkursu Supermechanik ELIT 2018 są: Castrol Edge, Schaeffler (ze swoimi markami LUK, INA i FAG) oraz marka Starline, zaś wsparcie merytoryczne zapewniają BETiS i HaynesPro. Konkurs wspierają także Centra/Exide, Champion, Denso, Gates, Goodyear, King Tony, K2, KYB, Magneti Marelli, Nissens, Optimal, SWAG, Textar, Valeo oraz Virage Moje Auto.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony