ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Wydarzenia

ponad rok temu  02.06.2017, ~ Administrator   

Polacy na targach Automechanika Birmingham [PREZENTACJA]
Strona 1 z 2

Polska ponownie będzie najliczniej reprezentowanym krajem europejskim (poza gospodarzami) podczas zbliżających się targów branży warsztatowej Automechanika Birmingham. Na wystawie swoją ofertę przedstawi 27 firm znad Wisły. Dla porównania – z Francji będzie 13 firm, z Niemiec 18, z Włoch 22, a z Finlandii czy Węgier – po 1. Z Chin wystawi się 121 firm, a z Wielkiej Brytanii 488. W sumie – 800 wystawców. Targi będą więc o 70% większe niż w roku ubiegłym.

Kolejne już w Europie (po Frankfurcie czy Madrycie) targi z cyklu Automechanika odbędą się w dniach 6-8 czerwca 2017 (wtorek - czwartek) w Birmingham w Wielkiej Brytanii. W naszym portalu będziemy prezentować liczne relacje z tego wydarzenia. Przedstawiciele naszej redakcji wezmą udział w tym spotkaniu.

Część z polskich firm, które tak licznie biorą udział w targach brytyjskich, to stali bywalcy targów z cyklu Automechanika na całym świecie. Inni natomiast wystawiają się rzadziej – na przykład tylko w Europie. Prezentujemy polskich wystawców Automechanika Birmingham.

PZL Sędziszów, producent filtrów, będzie promował swoją nową markę na arenę międzynarodową – PZL Filters. - Zmiana ta została podyktowana analizą rynków zachodnich oraz preferencjami klientów. Cieszymy się, że odbiór naszej marki na rynku jest pozytywny – mówi Adam Sikorski, prezes zarządu PZL Sędziszów. 

Kolejny wystawca to Airstal. - Specjalizujemy się w regenerowaniu i sprzedaży kompresorów klimatyzacji do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych oraz regeneracją i sprzedażą rozruszników i alternatorów do pojazdów ciężarowych – opowiadają przedstawiciele firmy.

W targach weźmie udział APP - polski, wiodący dostawca środków do napraw blacharsko-lakierniczych i pielęgnacji aut (chemia warsztatowa, narzędzia, tarcze do cięcia stali).

Znanej naszym Czytelnikom firmy AS-PL, polskiego producenta alternatorów i rozruszników, również w Birmingham nie zabraknie. Podobnie jak dostawcy akumulatorów – firmy Autopart. Axes System zaprezentuje na targach swój system diagnostyczny CDIF/3. Kolejne firmy to m.in. CIMAT, EURO Trade Plus, Fischer Automotive, Fristom, Górecki, Hak-Pol, HorPOL,Kamoka Auto Parts, Kegel-Błażusiak, Kufieta, PPH Kamar, SL Turbo Poland, Techmot, TESAT.

W Birmingham swoją ofertę przedstawi Janmor - producent przewodów oraz cewek zapłonowych oraz Pro Tec Car Security System – dostawca zestawów elektrycznych do instalacji haków holowniczych, modułów alarmowych czy GPS do logistyki.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony