Wydarzenia

Wydarzenia

miesiąc temu  03.03.2021, ~ Administrator   

Pramac Racing i FIAMM ponownie razem w MotoGP

FIAMM Energy Technology informuje o przedłużeniu umowy partnerskiej z Pramac Racing, w roli głównego sponsora zespołu na kolejne dwa sezony MotoGP.

Przez siódmy sezon z rzędu, FIAMM będzie obecny na Ducati Desmosedici zespołu Pramac Racing wraz z nowymi zawodnikami zespołu, Jorge Martinem i Joanem Zarco. FIAMM staje się jednym z najdłużej funkcjonujących podmiotów w roli sponsora zespołu Pramac. Firma ta jest również jednym z referencyjnych dostawców akumulatorów ołowiowych, w które wyposażona jest większość produktów wytwarzanych przez Pramac w jego włoskich i europejskich fabrykach.

- Odnowienie sponsoringu z FIAMM jest dla nas powodem do dumy i satysfakcji. FIAMM jest jednym z najdłuższych partnerów Pramaca i od siedmiu lat łączy swoją nazwę z naszym zespołem w MotoGP. Jest to dowód na to, jak silna jest ta relacja. Razem udało nam się osiągnąć wielkie cele w ciągu tych lat. W 2021 roku czekają na nas wielkie wyzwania, nie tylko ze sportowego punktu widzenia. Cieszymy się, że możemy stawić im czoła u boku tak ważnego partnera jak FIAMM – komentuje Paolo Campinoti z zespołu Pramac.
- Dobre wyniki sportowe uzyskane przez zespół Pramac Team pozwoliły naszej marce znacznie zwiększyć swoją widoczność. Ufamy zarówno w solidność i profesjonalizm struktury sportowej zespołu, jak i w nowych zawodników. Jesteśmy pewni, że pozwolą nam oni przeżyć ekscytujący i satysfakcjonujący dla obu stron sezon – dodaje Paolo Perazzi, szef działu Mobility Power Solutions w FIAMM Energy Technology.
Tagi: FIAMM, MotoGP

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony