ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Wydarzenia

ponad rok temu  15.12.2017, ~ Administrator   

Przygotowania czas zacząć. 24. edycja OTWS

Będzie to już 24. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej – konkursu, którego uczestnikami są uczniowie szkół o profilu samochodowym. Finaliści konkursu spotkają się podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu (5-8 kwietnia 2018 r.).

Jak twierdzą stali bywalcy, poziom turnieju wzrasta z roku na rok. Pisząc to, nie chcemy zniechęcić młodzieży do wzięcia udziału w najbliższej edycji, a wręcz przeciwnie – jeśli pasjonujecie się motoryzacją i uważacie się za „zapaleńców”, OTWS jest właśnie dla was!

O czym przekonaliśmy się podczas tegorocznej edycji turnieju, takich pasjonatów wśród uczestników nie brakuje – z pytaniami uznanymi przez organizatorów za najtrudniejsze poradzili sobie najlepiej. Podczas minionej, 23. edycji turnieju zmierzyło się 255 uczniów z 63 szkół z całej Polski. Różnice w punktach były niewielkie, co świadczy o wyrównanym, wysokim poziomie, jaki reprezentowali tegoroczni uczestnicy.

Więcej informacji, zapisy - w najnowszym numerze "Nowoczesnego Warsztatu", a także na stronie www.otws.warsztat.pl.

Zobaczcie też w naszej relacji filmowej - jak wyglądała 23. edycja:

Głównym organizatorem OTWS jest ZSS w Gdańsku, a patronują mu: Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej, Politechnika Poznańska, Jazda Polska i Targi Techniki Motoryzacyjnej. „Nowoczesny Warsztat” jest patronem medialnym i współorganizatorem tego wydarzenia.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony