Wydarzenia

Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wydarzenia

ponad rok temu  19.04.2019, ~ Administrator   

ReMaTec 2019. Co targi branży regeneracyjnej mogą zmienić w europejskim aftermarkecie?
Strona 2 z 2

Podczas otwarcia targów ReMaTec 2019 odbędzie się ceremonia wręczenia nagród RotY Awards. Podkreślają one korzyści handlowe i środowiskowe wynikające z regeneracji. Nagrody wpisały się na stałe w nasze targi i są dziś ich integralną, wyczekiwaną przez wielu gości częścią. Nagrody RotY Awards to najbardziej prestiżowe obecnie wyróżnienie osiągnięć w dziedzinie regeneracji na świecie.
Trzy tegoroczne statuetki RotY zostaną wręczone 23 czerwca podczas ceremonii otwarcia targów ReMaTec 2019 w Amsterdamie. Nominację można zgłosić do 10 maja 2019 r. na stronie www.rematec.com/roty.

RotY 2019 Awards: kategorie
Nagroda w kategorii “najlepsza optymalizacja procesów” zostanie przyznana firmie lub organizacji, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy zaprezentowała najlepsze udoskonalenie procesu regeneracji - w części lub całości. Kolejna kategoria to najlepsza innowacja biznesowa. Ta nagroda przyznawana jest firmie lub organizacji, która wdrożyła model biznesowy lub inicjatywę biznesową, która zapewnia doskonałe wyniki w każdym aspekcie branży regeneracyjnej. Trzecia nagroda trafi do “najlepszego ambasadora regeneracji”. Otrzyma ją firma lub osoba, która w opinii jury w największym stopniu przyczyniła się do zwiększenia ogólnej świadomości i akceptacji regenerowanych produktów.

Kto powinien przyjechać?

W sposób szczególny zachęcamy kadrę menadżerską sieci dystrybucyjnych i kierowników hurtowni, bo będą mieli doskonałą okazję by poznać szereg korzyści płynących z handlu częściami regenerowanymi. Zapraszamy oczywiście przedstawicieli warsztatów samochodowych, firmy oferujące usługi regeneracji.

Czego można się spodziewać na targach ReMaTec 2019?

Spodziewamy się, że w 10-tej edycji targów weźmie udział 3600 gości. Poza wystawą produktów i urządzeń będą liczne sesje eksperckie. Obok wspomnianej debaty na temat regeneracji akumulatorów, porozmawiamy też o aspektach prawnych, zatrudnieniu w naszym sektorze, regeneracji układów kierowniczych, technologiach oczyszczania części, dystrybucji zregenerowanych komponentów, testach i diagnostyce, a także automatyzacji w procesie regeneracji. Będzie niezwykle ciekawie!

Targi ReMaTec 2019 odbędą się w dniach 23-25 czerwca 2019 roku. Bezpłatna rejestracja TUTAJ.

Tagi: ReMaTec,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony