ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia rynkowe

ponad rok temu  05.02.2018, ~ Administrator   

Robert Krawczyk nowym prezesem zarządu EUROPART Polska

Robert Krawczyk (53) został z początkiem roku nowym Prezesem Zarządu EUROPART Polska. - Cieszę się, że w osobie Roberta Krawczyka pozyskaliśmy doświadczonego menedżera na potrzeby dalszego rozwoju naszej organizacji w Polsce – mówi Andreas Rode, CEO EUROPART. Polska jest jednym z naszych najważniejszych rynków, który oferuje duży potencjał wzrostu". W Polsce EUROPART posiada obecnie 26 oddziałów i w tym roku poszerzy swoją sieć sprzedaży o kolejne.

Robert Krawczyk posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych firmach głównie w branży telekomunikacyjnej i IT, gdzie pełnił stanowiska zarządcze. Był między innymi Wiceprezesem ds. Sprzedaży i Marketingu u operatora telekomunikacyjnego Plus GSM. Następnie był Członkiem Zarządu w firmach z sektora technologii informatycznych i rynku usług terminalowych. W ostatnim okresie pełnił funkcję Prezesa Zarządu w wiodącej na polskim rynku spółce integracyjnej.

- Funkcję w firmie EUROPART Polska objąłem kierując się przekonaniem, że branża dystrybutorów części zamiennych w Europie i w Polsce będzie rozwijać się w kolejnych latach równie dynamicznie jak do tej pory - mówi Robert Krawczyk. - Już w pierwszym miesiącu dostrzegłem, że klienci doceniają EUROPART nie tylko ze względu na szeroki asortyment części zamiennych producentów marek oryginalnych i marki EUROPART Premium Parts, ale przede wszystkim ze względu na profesjonalną obsługę przez doświadczonych sprzedawców. W oparciu o te wartości planuję budować przyszłość spółki i realizować cel, jakim jest osiągnięcie w 2020 roku pozycji jednego z trzech kluczowych dostawców części zamiennych w Polsce. Inwestycja w rozwój kompetencji pracowników, stałe poszerzanie oferty oraz powiększanie grona partnerów będzie oznaczała dla klientów zwiększenie dostępności, fachowe doradztwo oraz co najważniejsze – kompromis między wysoką jakością naszych produktów i optymalną ceną.

Robert Krawczyk zastąpił Karola Proznera, który po 10 latach pełnienia funkcji Prezesa Zarządu zrezygnował, aby poświęcić się rozwojowi własnego biznesu internetowego.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony