Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia rynkowe

11 miesięcy temu  28.06.2017, ~ Administrator   

Supermechanik AD 2017: to już ostatnie godziny

O północy ostatniego dnia czerwca kończy się pierwszy etap konkursu Supermechanik AD 2017. Czasu pozostało niewiele, ale wciąż wystarczy go do podjęcia decyzji o udziale i spróbowaniu własnych sił w rozwiązaniu testu!

Konkurs Supermechanik AD składa się z czterech etapów. Pierwszy, który zgodnie z regulaminem kończy się 30 czerwca 2017 roku, to zestaw 40 pytań z zakresu wiedzy potrzebnej mechanikowi w codziennej pracy. Każdy zarejestrowany - poprzez stronę supermechanik.pl - uczestnik otrzymuje 10 prób (ze zmienną pulą pytań), do końcowej punktacji liczy się ta najlepiej rozwiązana. Pod uwagę brana jest zarówno liczba prawidłowych odpowiedzi, jak i czas w jakim ich udzielono.

„Choć pierwsza edycja konkursu Supermechanik AD została zorganizowana zaledwie przed rokiem, nasz pomysł spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem mechaników samochodowych. Potwierdzają to zgłoszenia do tegorocznej edycji, do której napłynęło już dwa razy więcej zgłoszeń” - mówi Dawid Cieśla z AD Polska - „Jeszcze większym powodem do zadowolenia jest wysoki poziom wiedzy mechaników, różnice w punktacji są naprawdę niewielkie. Ale im bliżej końca pierwszego etapu, tym więcej napływa zgłoszeń i dotychczasowa klasyfikacja może się jeszcze całkowicie zmienić”.

Podobnie jak przed rokiem do drugiego etapu konkursu Supermechanik AD 2017 zakwalifikuje się 100 osób. Wszystkie zostaną zaproszone na rundę finałową, która 2 września odbędzie się w Bukowinie Tatrzańskiej. Na początek mechanicy zmierzą się z 45-minutowym testem pisemnym. Najlepsza dziesiątka wejdzie do półfinału zorganizowanego na wzór teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Dwie najlepsze osoby (w ubiegłym roku w konkursie uczestniczyło kilka pań) stanie przed zadaniem finałowym - usunięciem spreparowanych usterek w dwóch identycznych samochodach. Zwycięzca otrzyma kluczyki do nowego Opla Astra, a drugie miejsce zostanie nagrodzone voucherem o wartości 5 tysięcy złotych na zakupy w sieci AD Polska.

Przed rokiem, po pasjonującym pojedynku, nagrodę główną zdobył pan Łukasz Szostakiewicz z serwisu Auto Naprawa we Włodawie.

Partnerami głównymi projektu „Supermechanik AD 2017” są Castrol Edge, FRAM, Philips i Schaeffler ze swoimi markami LuK, INA i FAG, zaś wsparcie merytoryczne zapewniają BETiS i HaynesPro.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony