Wydarzenia

Ogumienie

Inne

Warto wiedzieć

Wydarzenia

miesiąc temu  02.04.2020, ~ Administrator   

Targi Automechanika Dubai w październiku

Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie gości i wystawców, jak przekonują organizatorzy, są priorytetem przy tworzeniu targów Automechanika Dubai. Podjęto więc decyzję, by z powodu zagrożenia związanego z pandemią koronawirusa, przełożyć zaplanowane na czerwiec wydarzenie na dni 19-21 października.

- Jesteśmy zjednoczeni z całą branżą motoryzacyjnego rynku wtórnego w tych trudnych czasach – mówi Mahmut Gazi Bilikozen, dyrektor targów Automechanika w Dubaju. - Nasze wydarzenie ma charakter globalny, a niepewność związana z Covid-19 oznaczała, że potencjalnie tysiące zainteresowanych targami osób może mieć ograniczone możliwości planowania z wyprzedzeniem i uczestniczenia w wystawie w jej pierwotnym terminie.

Znalezienie nowego terminu nie było łatwe ze względu na rozmiar wydarzenia i bardzo napięty w końcówce roku harmonogram wydarzeń w Dubaju.

- Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, ważne jest, aby motoryzacyjny rynek wtórny połączył się i zapewnił ciągłość działania. Jako zagorzali zwolennicy korzyści społecznych i ekonomicznych płynących ze spotkań twarzą w twarz, jesteśmy zaangażowani w zorganizowanie kolejnych udanych targów w październiku. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić, że wszystkie odpowiednie środki bezpieczeństwa i higieny będą dostępne na tegorocznych targach – dodaje Mahmut Gazi Bilikozen.

Kuszący rynek bogatych krajów Zatoki Perskiej i dostęp do na pewno biedniejszych, ale rosnących gospodarek krajów ościennych i północnej Afryki sprawiły, że w Dubaju w ubiegłym roku po raz kolejny spotkało się ponad 30 tysięcy osób: producenci, dystrybutorzy, hurtownicy, warsztatowcy. Skala? 1880 wystawców z 63 krajów, 23 pawilony krajowe. Kategorie targowe, jak na wydarzeniach z cyklu Automechaniki bywa, to m.in. części i komponenty, elektronika, akcesoria, naprawa i serwis, pielęgnacja aut, opony i akumulatory, blacharstwo i lakiernictwo, motocykle oraz oleje i smary.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony