ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Warto wiedzieć

Wydarzenia

5 miesięcy temu  07.11.2018, ~ Administrator   

Targi dla branży warsztatowej w Warszawie? Automotive Parts Expo!

Warsaw Motor Show 2017. fot. Piotr Łukaszewicz

W przyszłym tygodniu (od piątku do niedzieli) w Warszawie odbędą się targi techniki motoryzacyjnej Automotive Parts Expo. Targi dla branży warsztatowej będą częścią salonu samochodowego Warsaw Motor Show 2018.

- Targi techniki motoryzacyjnej Automotive Parts Expo działają na dwóch płaszczyznach – biznesowej i naukowej. To nie tylko miejsce spotkań, ale także szkoleń i konferencji dla profesjonalistów. Podczas pierwszych dwóch dni targów (piątek oraz sobota) serwisanci, mechanicy oraz lakiernicy będą mogli zapoznać się z nowinkami w ich dziedzinach w trakcie dedykowanych szkoleń prowadzonych przez liderów z branży automotive. Przez wszystkie trzy dni targów odbywać się natomiast będą pokazy lakiernicze - zapowiadają organizatorzy.

Automotive Parts Expo to targi międzynarodowe. Do hal Warsaw Ptak Expo w Nadarzynie, gdzie odbędzie się to wydarzenie, przylecą biznesowi klienci m.in. z Chin, Malezji, Turcji czy Węgier.

- Aby ułatwić nawiązywanie kontaktów, w tym roku wdrożyliśmy dwa nowe programy – Hosted Buyers oraz Dni Kariery. Pierwszy z nich znacznie ułatwia pozyskać klienta biznesowego, drugi zaś wykwalifikowanego pracownika. To szczególnie istotne biorąc pod uwagę problemy rekrutacyjne i obecny rynek - dodają przedstawiciele Automotive Parts Expo.

Więcej informacji o targach na automotive-expo.eu. Warsztat.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia!

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony