ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Wydarzenia

Warto wiedzieć

Wydarzenia

3 miesiące temu  24.06.2019, ~ Administrator   

Trwają targi ReMaTec. Przyznano nagrody RotY Awards [LIVE]

Nagrody Remanufacturer of the Year (RotY Awards) należą do najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży regeneracji. Przyznawane są w kategoriach Innowacja Biznesowa, Optymalizacja Procesu oraz Ambasador Regeneracji. W edycji 2019 nagrody trafiły do Knorr-Bremse, CRP Industries oraz Fernand'a Weiland'a.

Listę zwyciężców ogłosił Adam Hill, redaktor naczelny ReMatecNews, podczas oficjalnej ceremonii w RAI Amsterdam. Ceremonia ta była jednym z elementów oficjalnego rozpoczęcia kolejnej edycji targów ReMaTec. Od niedzieli do wtorku w Amsterdamie spotyka się branża regeneracji z całego świata. My też jesteśmy na miejscu. Wkrótce nasze relacje.

Czytaj także:
Targi regeneracji ReMaTec świętują jubileusz. To 10-ta edycja!

Kilka słów o zdobywach RotY 2019

Firma Knorr-Bremse, niemiecki producent systemów hamulcowych do pojazdów szynowych oraz użytkowych, która posiada siedziby także w Polsce (Kraków, Warszawa i Bydgoszcz), otrzymała nagrodę za najlepszą "optymalizację procesu". Jury stwierdziło, że "w pełni cyfrowy proces zwrotu i sortowania rdzeni w Knorr-Bremse spełnia wymagania klientów i procesu regeneracji: operatorzy używają teraz ekranów dotykowych do identyfikacji i sortowania rdzeni, z obsługiwanymi 1.500 numerami części, w systemie zintegrowanym z SAP z podglądem w czasie rzeczywistym wszystkich danych sortowania i zapasów". Jurorzy byli pod wrażeniem kompletnego procesu, który umożliwia pełne śledzenie od momentu złożenia przez klienta wniosku o odbiór, otrzymania towaru i identyfikacji rdzenia aż po rezerwację dopłat do zwrotu kosztów

Za najlepszą innowację biznesową w branży nagrodzono amerykańską firmę CRP Industries. CRP Industries jest spółką-matką Atlantic Automotive Enterprise, firmy zajmujące się regeneracją układów kierowniczych ze wspomaganiem elektrycznym. W ostatnim czasie wprowadzono do systemu zarządzania łańcuchem dostaw rozwiązania automatyzujące pracę. Natomiast najlepszym ambasadorem branży regeneracyjnej nazwano Fernanda Weiland'a z firmy FJW Consulting.

- Fernand Weiland, współzałożyciel wystawy ReMaTec, przez ostatnie 30 lat zajmował stanowiska kierownicze odpowiedzialne za rynek wtórny i sektor regeneracji w firmach takich jak Bendix, Lucas i TRW. W 1989 roku założył europejski oddział APRA i przez ponad 20 lat pełnił funkcję prezesa. W latach 1990-2012 zorganizował wiele sympozjów, warsztatów i wystaw APRA w całej Europie - a jako konsultant opublikował wiele artykułów i kilka książek o regeneracji. Niestrudzenie pracował nad wymianą wiedzy i promowaniem regeneracji dla przedsiębiorstw i decydentów politycznych. Przemysł regeneracji nie ma większego przyjaciela niż Fernand - czytamy w uzasadnieniu.

Tagi: ReMaTec,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony