Wydarzenia

Paliwa i oleje

Warto wiedzieć

TARGI

Krajowe

ponad rok temu  09.05.2019, ~ Administrator   

Miejsce: Warszawa

Data rozpoczęcia: 15.05.2019

Data zakończenia: 17.05.2019

W Polsce brakuje stacji paliw? TOTAL zaprasza do współpracy i oferuje franczyzę

Według danych GUS w połowie ubiegłego roku w Polsce zarejestrowanych było blisko 30 milionów pojazdów silnikowych. Ich właściciele mają do dyspozycji około osiem tysięcy stacji paliw, co nadal nie zaspokaja w pełni zapotrzebowania rynku. Potencjał i wciąż otwarte perspektywy dla branży - tak ćwierć wieku temu, jak i teraz - potwierdza niesłabnące zainteresowanie kolejnymi edycjami targów Stacja Paliw. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Total Polska.

W dniach 15-17 maja br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się 26. edycja Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2019. Total Polska zaprasza wszystkich zwiedzających na wirtualny spacer po stacji Total i prawdziwą kawę na stoisko nr D2.

Międzynarodowy koncern energetyczny Total posiada wieloletnie know-how w prowadzeniu stacji paliw. Szyldy z charakterystycznym logo spotkać można na każdym kontynencie. Proponowany przez firmę koncept opiera się na franczyzie, stąd obecność na targach Stacja Paliw jest idealną okazją do jego promocji. Zainteresowani rozwojem swojego biznesu pod szyldem Total będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami koncernu, zapoznać się z ofertą i sprawdzić na żywo najważniejsze koncepty.

W tym roku okazją do tego by bliżej poznać stacje Total będzie innowacyjny pomysł - wirtualny spacer po multimedialnej makiecie stacji paliw Total. Przedstawiciele firmy odpowiedzą na każde pytanie związane z jej działalnością.

Dla odmiany, w realnym świecie na stoisku Total serwowana będzie aromatyczna kawa. Dziś jej obecność na stacji paliw, w ramach małej gastronomii, jest aż nadto oczywista. Kierowcy i pasażerowie mają jednak wobec niej zupełnie różne preferencje. Espresso, czarna, z dodatkiem mleka, latte czy cappuccino to tylko część przykładowych sposobów przyrządzania, jakich oczekują. Wszystkie łączy jedno - bazą muszą być świeżo mielone ziarna o najwyższej jakości. Total w ramach kącika Pause Café oferuje dwie mieszanki aromatycznej kawy Columbus.

26. edycja targów Stacja Paliw tradycyjnie odbędzie się w hali Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawie. W tym roku stoisko Total Polska (nr D2) zyska zupełnie nową odsłonę.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony