Wydarzenia

Wydarzenia

ponad rok temu  16.03.2020, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Warsztat ogrzewał się oponami. Strażników przyciągnął dym

Strażnicy z Oddziału Ochrony Środowiska Straży Miejskiej w Warszawie na ulicy Panny Wodnej zauważyli duże zadymienie wydobywające się z jednej pobliskich posesji.

Funkcjonariusze rozpoczęli czynności związane z kontrolą gospodarki odpadami, spalania substancji zabronionych oraz pod kątem innych ustaw związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą na terenie nieruchomości. W wyniku przeprowadzonej dokładnej kontroli patrol stwierdził, że w piecu którym ogrzewane jest pomieszczenie warsztatowe, spalano stare opony samochodowe. Wobec powyższego funkcjonariusze w stosunku do właściciela warsztatu nałożyli sankcje karne przewidziane prawem.

źródło: strazmiejska.waw.pl

Komentarze (2)

dodaj komentarz
  • ~ sator 2 11 miesięcy temu No to przy okazji zapytam... sterownik Salus 091FLRFV2 - https://sterownikitech.pl/tygo... Dobry typ, czy jednak za podobne pieniądze może znaleźć lepsze rozwiązania?
    oceń komentarz 0 0 zgłoś do moderacji
  • ~ TEDI 1 ponad rok temu Nie popieram takiego rodzaju ogrzewania, jednaj gdyby warsztaty nie były strzyżone do gołej skóry i mogły mieć przyzwoite zyski, to pewnie nie byłoby takich sytuacji, a jeśli by ktoś jeszcze kombinował, to jestem za jeszcze surowszymi karami. To samo dotyczy wszystkich mieszkańców Polski, gdyby wszystkich było stać na dobry opał, to nikt by nie zbierał śmieci i nimi palił.
    oceń komentarz 0 0 zgłoś do moderacji
do góry strony