Wydarzenia

Ogumienie

Inne

Warto wiedzieć

Wydarzenia

4 miesiące temu  22.10.2019, ~ Administrator   

Wkrótce Automotive Parts Expo! Premiery, szkolenia, prezentacje

W piątek rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Techniki Motoryzacyjnej Automotive Parts Expo. Premiery najnowszych rozwiązań, szkolenia, prezentacje i warsztaty to tylko niektóre z elementów wystawy, która odbędzie się już po raz drugi. Podobnie jak przed rokiem Ptak Warsaw Expo zamieni się w stolicę motoryzacji - w tym samym terminie w obiekcie odbędzie się także Warsaw Motor Show.

Kliknij tutaj, aby kupić bilet na Automotive Parts Expo!

W trakcie targów serwisanci, mechanicy oraz lakiernicy będą mogli zapoznać się z nowinkami w ich dziedzinach w trakcie dedykowanych szkoleń prowadzonych przez liderów z branży automotive. Przez cały okres trwania imprezy odbywać się natomiast będą pokazy lakiernicze organizowane przez firmę Profix.

Przemysłowy Instytut Motoryzacji przygotuje dla uczestników seminarium dotyczące certyfikacji w motoryzacji. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Mecenas Marcin Barankiewicz, Dyrektor Biura Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów czy Piotr Samecki, Dyrektor Generalny w Polskim Związku Przemysłu Oponiarskiego.

Wszyscy zainteresowani producenci i odbiorcy będą mogli wziąć udział w programie Hosted Buyers - spotkaniach B2B z przedstawicielami największych sieci handlowych w Polsce i zagranicznymi grupami zakupowymi. To idealne miejsce na nawiązanie nowych relacji biznesowych i pozyskanie silnych partnerów na lata.

Motokariera przygotuje samochód rekrutacyjny, w którym specjaliści będą doradzać zarówno pracodawcom jak i pracownikom. To szczególnie istotne biorąc pod uwagę problemy rekrutacyjne i obecny rynek ze zmniejszającą się liczbą specjalistów. Automotive Parts Expo poprzez spotkania branży pragnie czynnie uczestniczyć i rozwijać branżę części i techniki motoryzacyjnej w Polsce.

Automotive Parts Expo odbędą się 25-27 października 2019 roku w Ptak Warsaw Expo!

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony