Wydarzenia

Wydarzenia

2 miesiące temu  04.11.2021, ~ Administrator   

Wkrótce w Stambule targi z cyklu Automechanika

W Stambule od 18 do 21 listopada odbędą się kolejne targi z cyklu Automechanika. To duże wydarzenie o wybitnie międzynarodowych charakterze. Edycja 2019 zakończyła się z rekordową liczbą wystawców, większą niż rok wcześniej liczbą odwiedzających i nowym rekordem powierzchni wystawienniczej. Wydarzenie zgromadziło łącznie 48,737 odwiedzających i 1,397 wystawców z całego świata. 

Sukces tego wydarzenia tkwi w świetnym położeniu Stambułu - na pograniczu Europy i Azji. To pomost pomiędzy krajami Starego Kontynentu, Bliskim Wschodem, krajami Afryki Północnej.

Wydarzenie w Centrum Targowo- Kongresowym TUYAP to nie tylko wystawa części zamiennych i wyposażenia warsztatowego, ale tekże niezwykłe pokazy na żywo (w ciągu czterech dni poprzedniej edycji odrestaurowano od podstaw M3 z 1987 roku). Są wykłady, sympozja, spotkania bardziej i mniej formalne. To ważne wydarzenie dla przemysłu motoryzacyjnego nie tylko w Turcji, ale całym regionie.

Na targach, gdzie spotykają się branżowi gracze z całego świata, pokazujemy najnowsze trendy i technologie w przemyśle motoryzacyjnym – mówi Tayfun Yardım, dyrektor zarządzający Messe Frankfurt Stambuł. Alexander Kühnel, dyrektor generalny targów dodaje, że Automechanika Stambuł to możliwość pokazania światu swojej oferty. - Mamy wizję kreowania współpracy dotyczącej importu i eksportu w krajach rozwijających się. Nasi wystawcy świetnie to wykorzystują. Mam mnóstwo informacji zwrotnych na temat zawarcia wielu umów handlowych. Zadowoleni i zmotywowani wystawcy już dziś żądają od nas uruchomienia przygotowań do przyszłorocznej edycji targów – mówi.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony