Wydarzenia

Wydarzenia

4 dni temu  12.01.2021, ~ Administrator   

Würth Polska z drugim sklepem stacjonarnym w Poznaniu

Marka Würth jest obecna na polskim rynku od 31 lat. To lider w dziedzinie zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów. Prowadzi sprzedaż poprzez punkty stacjonarne, przedstawicieli handlowych oraz sklep internetowy. Na początku stycznia firma Würth Polska otworzyła nowy sklep stacjonarny w Poznaniu. To druga placówka marki w tym mieście i 37. w Polsce. Nowy punkt mieści się przy ulicy Obornickiej 117.  

Würth Polska sukcesywnie zwiększa swoją obecność w naszym kraju. Sklepy stacjonarne marki znajdują się w największych polskich miastach, między innymi: Wrocław, Kraków, Gdańsk, Lublin czy Warszawa. W każdym z nich specjaliści z takich branż jak budowlano-montażowa, metalowa, motoryzacyjna czy meblowa znajdą ponad 3 tys. produktów dostępnych od ręki.

– Stawiamy na rozwój sklepów stacjonarnych Würth w Polsce, aby być bliżej naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów profesjonalnych dla firm z branży budowlanej, stolarskiej czy motoryzacyjnej. Produkty Würth sprawdzą się zarówno w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, jak i mniejszych zakładach czy warsztatach – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Wszystkie niezbędne narzędzia w jednym miejscu

Nowy sklep Würth Polska znajduje się w lokalu o powierzchni 257 m2. Klienci dostaną tam produkty niezbędne do pracy, takie jak narzędzia ręczne, elektronarzędzia, chemia techniczna, odzież i akcesoria BHP. Pracownicy sklepu pomogą w wyborze artykułów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających fachowców.  

Nowa placówka Würth Polska jest zlokalizowana przy ul. Obornickiej 117 w Poznaniu i otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Więcej informacji można znaleźć na www.wurth.pl.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony