Wydarzenia

Części i regeneracja

Wyposażenie warsztatu

Warto wiedzieć

miesiąc temu  14.02.2023, ~ Rafał Dobrowolski,   Czas czytania 2 minuty

Würth Polska z nowym sklepem w Lesznie

Firma Würth Polska sukcesywnie stawia na rozwój tradycyjnych kanałów sprzedaży. Wynikiem tych działań jest nowy punkt usytuowany w Lesznie – to pierwszy sklep w tym mieście. Sieć stacjonarnych punktów sprzedaży to teraz 45 sklepów na terenie Polski.

Wielkopolska jest ważnym obszarem dla rozwoju marki Würth, która jest obecna na polskim rynku od przeszło 32 lat i zaopatruje fachowców z różnych branż w specjalistyczny sprzęt, chemię techniczną, produkty bhp, elektronarzędzia i wiele innych.

- Leszno jest naszym nowym punktem na mapie Polski i kolejnym już w województwie wielkopolskim. Planując lokalizację nowych sklepów, bierzemy pod uwagę wiele czynników, ale najważniejszy stanowią nasi klienci. W ich ręce oddajemy nie tylko wyposażoną w szeroki wybór produktów i przestronną powierzchnię sprzedaży - bo ta w Lesznie ma 343 mkw. - ale też możliwość konsultacji i zasięgnięcia specjalistycznej wiedzy. Nasi doradcy wyróżniają się odpowiednim przygotowaniem oraz wiedzą przydatną w przypadku wyborów bardziej skomplikowanych rozwiązań - mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

„Blisko. Bliżej. Würth!”

Sklep w Lesznie zlokalizowany jest przy ul. Leśnej 1C, a sprzedaż rusza już 15 lutego br. Na pierwszych klientów, którzy zdecydują się na zakupy w nowym sklepie, czeka upominek. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

- Zaledwie kilka tygodni temu otwieraliśmy dwa nowe sklepy na terenie Polski, a dziś znów świętujemy kolejne otwarcie. W nowej placówce, tak jak w innych naszych sklepach, profesjonaliści będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą Würth Polska i wybrać produkty jak najlepiej dopasowane do ich potrzeb. Na klientów czekają m.in. elementy złączne, wiertła, elektronarzędzia, chemia techniczna, wkręty czy narzędzia ręczne. Dbamy o to, aby nasz asortyment wyróżniał się jakością i funkcjonalnością oraz spełniał oczekiwania wszystkich fachowców, niezależnie od branży - wyjaśnia Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Fot. Würth Polska

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony