ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Wydarzenia

ponad rok temu  19.01.2018, ~ Administrator   

Young Car Mechanic na Poznań Motor Show

Wraz z początkiem roku wystartowała nowa strona konkursu Young Car Mechanic. Organizatorzy rywalizacji oprócz odświeżenia szaty graficznej serwisu, zapewnili również istotne zmiany, jak choćby nowa lokalizacja finału krajowego.

Organizatorzy konkursu Young Car Mechanic przygotowali odświeżoną wersję serwisu poświęconego tej inicjatywie. Pod adresem http://youngcarmechanic.eu/ znaleźć można wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkursu, zapoznać się z materiałami dotyczącymi poprzednich edycji, a także zgłosić udział placówki w tegorocznej rywalizacji. Serwis charakteryzuje się przejrzystym i czytelnym designem, który jest przyjazny użytkownikom.

Kolejną niespodzianką przygotowaną przez inicjatorów Young Car Mechanic jest miejsce rozegrania finału krajowego. Areną, na której zmierzą się młodzi adepci sztuki naprawy samochodów będą Międzynarodowe Targi Poznańskie, które w dniach 5-8.04.2018 gościć będą Poznań Motor Show. Impreza wydaje się być znakomitym miejscem do promocji zawodu mechanika, podnosząc jednocześnie prestiż konkursu. Zwycięzcy rywalizacji krajowych będą mieli zaszczyt reprezentowania Polski na międzynarodowym finale, który odbędzie się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Wezmą w nim również reprezentacji młodych mechaników między innymi z Litwy, Łotwy, Estonii i Bułgarii.

O konkursie

Young Car Mechanic to inicjatywa realizowana przez Inter Cars, skierowana do młodzieży. Od kilku lat spółka współpracuje ze szkołami z całej Polski w ramach projektu Młode Kadry. Wyposaża je w nowoczesny sprzęt do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach oraz dostarcza wiedzę, niezbędną do kształcenia przyszłych mechaników. Jest to możliwe dzięki zbliżeniu dwóch światów, przedsiębiorców i edukacji. Partnerami programu są wiodący producenci części zamiennych i wyposażenia warsztatowego. Projekt wspiera olimpiady, a także praktyki i staże dla najlepszych uczniów. Jest to swoista zawodowa trampolina, dzięki której start w życie zawodowe ma być dla nich łatwiejszy. Łączna pula nagród dla 3 pierwszych miejsc w Międzynarodowym Finale Young Car Mechanic 2018 wynosi aż 100 000zł. Dodatkowo, wszyscy Uczestnicy Finału Międzynarodowego zostaną zaproszeni na wycieczkę do Fabryki Elring w Stuttgarcie i Porsche Museum.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony