ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Części i regeneracja

Narzędzia w warsztacie

Warto wiedzieć

Wydarzenia

11 miesięcy temu  04.04.2018, ~ Administrator   

Zarezerwuj czas na wizytę w
Strona 1 z 2

Dla każdego mechanika i właściciela warsztatu targi branżowe to dobra okazja do obejrzenia najnowszych produktów i urządzeń do codziennej pracy w warsztacie. W jednym miejscu można zobaczyć, dotknąć, porozmawiać z producentem, a także porównać oferty różnych dostawców – ich jakość czy cenę. A gdyby tak była jeszcze możliwość obejrzenia tych urządzeń w praktyce? Albo szansa na krótką pracę np. na wyważarce do kół czy maszyną polerską?

Tym wyróżniają się zbliżające się Targi Techniki Motoryzacyjnej (5-8 kwietnia, Poznań), że tam taka szansa będzie. Już po raz kolejny zorganizowany zostanie „Żywy Warsztat”. To nic innego jak interaktywna wystawa – wydzielona strefa, w której jest może nieco głośniej, ale gdzie można przyjrzeć się pracy serwisantów z bliska, a także ich na moment zastąpić. Organizatorem „Żywego Warsztatu” jest miesięcznik „Nowoczesny Warsztat”. Wszystko w jednym miejscu – Alei Lipowej między pawilonami 7A i 8.

W tym roku na Żywym Warsztacie będzie można „wypróbować” produkty z zakresu diagnostyki, wyposażenia warsztatu, napraw ogumienia, napraw eksploatacyjnych (jak na przykład wymiana oleju w skrzyni automatycznej).

Będzie okazja przekonać się jak w praktyce działają wyciągi spalin samochodowych. Właściciele warsztatów poszukujący urządzeń do ustawiania geometrii będą mogli porównać kilka urządzeń. Będzie też strefa testów poświęcona instalacjom LPG. W strefie Żywego Warsztatu z pewnością zobaczymy firmę Auto System. Kolejny wystawca to Coframa, firma, która od 15 lat zajmuje się kompleksowym wyposażaniem warsztatów. Oferuje podnośniki (w tym nożycowe), wyważarki, montażownice, dźwigniki, narzędzia diagnostyczne. Zobaczymy i będziemy mieli okazję wypróbować część oferty Felgeo - dostawcy felg aluminiowych i stalowych, a także akcesoriów do wymiany opon, ich napraw oraz narzędzia do takich usług. Italcom, kolejny uczestnik Żywego Warsztatu to dostawca wyposażenia warsztatów i stacji kontroli pojazdów, testerów diagnostycznych, wyważarek i montażownic, urządzeń do geometrii. Urządzenia do geometrii ma też w swojej ofercie Josam Polska, kolejny wystawca tego sektora. Dostarcza też urządzenia do napraw powypadkowych ram i kabin oraz nagrzewania indukcyjnego do warsztatów pojazdów ciężarowych. Co zaprezentuje na „Żywym Warsztacie”?

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony