ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Wydarzenia

Wydarzenia

Wydarzenia rynkowe

7 miesięcy temu  14.08.2018, ~ Administrator   

Zmiany na stanowisku dyrektora marek SEAT oraz CUPRA

Michał Szaniecki zostanie nowym dyrektorem marki Seat. Dotychczas, jako dyrektor marketingu, był odpowiedzialny za działania marketingowe marki Volkswagen Samochody Osobowe. Szaniecki zastąpi na stanowisku Tomasza Życkiego. 

Michał Szaniecki dołączył do Volkswagen Group Polska w 2016 roku. Jest autorem wielu innowacyjnych rozwiązań dla marki. Zespół kierowany przez Michała Szanieckiego jest odpowiedzialny za największy wzrost w rankingu wizerunku marki po 2015 roku. Wdrożył również unikatowy w Grupie Volkswagen w Europie koncept store VW Home oraz platformę umożliwiającą klientowi zapoznanie się z produktem online. 

Michał Szaniecki jest menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w obszarach marketingu i sprzedaży. W swojej karierze związany był m.in. z Wrigley Poland, Beiersdorf Nivea oraz Beiersdorf AG Germany. Swoje zadania realizował zarówno w ramach struktur krajowych, jak i międzynarodowych. 

Tomasz Życki przez 6 lat pełnił funkcję dyrektora marki Seat. Wraz zespołem ponownie wprowadził Seat-a na rynek polski, zbudował nowy wizerunek marki oraz pozwolił jej wyraźnie zwiększać udział w runku. Tomasz Życki kończy współpracę z Volkswagen Group Polska. Zmiany personalne w Volkswagen Group Polska wejdą w życie 1 października 2018 roku. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony