ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Motocykle

Diagnostyka

Motocykle

11 miesięcy temu  24.09.2018, ~ Administrator   

Autodata przedstawia nowy moduł „Plany obsługi” dla motocykli

Ten znaczący dodatek do produktu Autodata dla motocykli umożliwi technikom wybór modelu motocykla i przejrzenie planów obsługi opracowanych przez producenta za pośrednictwem znajomego i łatwego w użyciu interfejsu Autodata.

Nowy moduł dostarcza oficjalne Plany obsługi od producenta w znajomym formacie Autodata, a nawet umożliwia wydrukowanie danych w formacie przyjaznym dla klienta. Autodata dla motocykli zawiera też takie dane jak specyfikacje techniczne, ciśnienie w oponach, smary i ilości napełniania, momenty dokręcania, czasy napraw i kody usterek, co sprawia, że jest potężnym narzędziem dla każdego warsztatu, który chce rozszerzyć swoją zdolność przeglądową.

Autodata wprowadza moduł planów obsługi dla motocykli w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie ze strony klientów. Tak jak w przypadku innych produktów Autodata, informacje będą dodawane w miarę rozwoju, aby utrzymać pozycję najbardziej kompletnego produktu na rynku – powiedział Max Lienard, dyrektor ds. strategii i innowacji w Autodata. - Obecni abonenci produktu dla motocykli będą widzieć nową funkcję od razu, bez konieczności jej aktywowania. Oprócz tego, że jest łatwa w użyciu, przewidujemy, że będzie ona miała bardzo pozytywny wpływ na dochody warsztatu, ponieważ pozwoli na sprzedaż dodatkowych usług w oparciu o zalecenia producenta pojazdu.

Tak jak wszystkie produkty Autodata w dziedzinie informacji technicznych, rozwiązania dla motocykli zostały zaprojektowane pod kątem szybkości, wydajności i łatwego dostępu do danych w zakresie przeglądu, konserwacji, diagnostyki i naprawy. 

Tagi: Autodata,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony