Szanghaj. Targi od jutra, konferencje już dziś

10 miesięcy temu  28.11.2017Zobacz Artykuł

Jest taki czas w ciągu roku, kiedy oczy całego świata motoryzacyjnego skierowane są na Chiny. Już jutro rozpoczyna się trzynasta edycja targów Automechanika Shanghai. Targi z roku na rok są większe. W tym roku powierzchnia wystawiennicza wzrosła w stosunku do roku ubiegłego o 9% i wynosi 340 tysięcy metrów kwadratowych (to aż 15 hal w National Exhibition and Convention Center w Szanghaju).

Liczba wystawców w tym roku przekracza 6 tysięcy (dokładnie o 51). Przyjeżdżają oni z 40 krajów z całego świata. Liczba spodziewanych gości to natomiast 130 tysięcy.

Targi rozpoczynają się jutro, a już dziś odbywają się konferencje prasowe i prezentacje firm. Jesteśmy na miejscu. Podczas konferencji odbyły się prezentacje m.in. Delphi Trading, Huirun Electrical Machinery, Huizhou, Magneti Marelli, Schaeffler, Shanghai Baolong Automotive Corporation.

Delphi anonsuje w Szanghaju nowe oleje dedykowane m.in do pojazdów z systemem start stop. Zaciekawiła nas także prezentacja Shanghai Baolong Automotive Corporation na temat TPMS.

Poleć innym

do góry strony