FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Analityk Procesów Finansowych

Data dodania: ponad rok temu  18.10.2016, odsłon: 385

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Miejsce pracy: Cząstków Mazowiecki

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za wsparcie Biznes Partnerów Sprzedaż i Zakup w realizacji projektów oraz za monitorowanie i analizowanie realizacji procesów finansowych, ich wpływu na procesy zakupu, sprzedaży w grupie kapitałowej IC

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Bardzo dobrej znajomości organizacji pracy oraz procesów zakupu, dostaw IC
  • Znajomości procesów finansowych w ICSA lub znajomości rachunkowości i finansów
  • Wysokich umiejętności w zakresie komunikacji
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności w działaniu oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Gotowości do podróży służbowych
  • Znajomości języka angielskiego
  • Prawa jazdy kat.B
  • Znajomości pakietu Ms Office (Word, Excel)
  • Znajomości aplikacji firmowych OeBS, SAFO, Sharepoint, one note, power point, outlook

KANDYDATOM OFERUJEMY:

Osobom spełniającym powyższe wymagania, zaangażowanym oraz chcącym podjąć pracę w naszym zespole oferujemy wsparcie we wdrożeniu do obowiązków, pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku, udział w interesujących projektach oraz możliwość rozwoju zawodowego. Pracę w dużej stabilnej Grupie Kapitałowej Inter Cars S.A.

Prosimy o dołączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”

do góry strony