FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Analityk Programista w Środowisku OeBS

Data dodania: ponad rok temu  15.11.2016, odsłon: 288

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Miejsce pracy:
Warszawa, ul. Giełdowa

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Analityk Programista w Środowisku OeBS

OPIS STANOWISKA:

  • Budowa nowych rozszerzeń, raportów, formatek w środowisku Oracle EBS
  • Tworzenie interfejsów Oracle EBS z innymi systemami
  • Wsparcie podczas realizacji nowych projektów ERP
  • Administracja Oracle EBS
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych w zakresie Oracle EBS
  • Optymalizacja niewydajnych zapytań SQL oraz kodu PL/SQL
  • Opracowanie dokumentacji technicznej oraz funkcjonalnej
  • Analiza wymagań klienta
  • Współpraca w ramach realizowanych projektów z pozostałymi działami IT oraz dostawcami zewnętrznymi

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub studentów ostatniego roku kierunku informatyka
  • Bardzo dobrej znajomości SQL, PL/SQL
  • Umiejętności administracji baz danych Oracle 11g
  • Znajomości Oracle Forms, Oracle Reports, XML Publisher
  • Znajomości środowiska UNIX/Linux
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zapoznanie się z dokumentacją techniczną systemuDodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość JAVA oraz OAF
  • Znajomość OSB oraz koncepcji SOA
  • Znajomość zasad rachunkowości i księgowości

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Dogodne miejsce pracy: Warszawa, ul. Giełdowa
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych, językowych - indywidualnie dobrany do potrzeb

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars. S.A. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."

do góry strony