FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Asystentka ds. współpracy ze spółkami zagranicznymi

Data dodania: ponad rok temu  15.11.2016, odsłon: 265

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

  • Miejsce pracy:
    Cząstków Mazowiecki
Do działu Wsparcia Produktu poszukujemy osób na stanowisko: Asystentka ds. współpracy ze spółkami zagranicznymi

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim
  • Przygotowywanie prezentacji oraz kompilowanie cyklicznych raportów i zestawień z wykorzystaniem Pakietu MS Office
  • Organizowanie konferencji, spotkań
  • Nadzór nad wprowadzaniem informacji do CRM
  • Zbieranie planów, budżetów, cash flow
  • Nadzór nad harmonogramem realizacji zadań

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy z systemem SAP CRM
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu bardzo dobrym pozwalającym na analizę i weryfikację umów anglojęzycznych
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Skuteczności w działaniu, samodzielności oraz systematyczności
  • Optymistycznego podejścia do świata i ludzi
  • Znajomości środowiska MS Office

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych, językowych – indywidualnie dobrany do potrzeb

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Cars S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."

do góry strony