Asystentka Zarządu

Dam pracę

Stanowisko: Asystentka Zarządu

Miejsce pracy: Bieruń

Główne zadania:

  • prowadzenie sekretariatu,
  • prowadzenie kalendarza spotkań  Prezesa i członków zarządu,
  • bezpośrednia współpraca z Prezesem,
  • obsługa spotkań i organizacja podróży służbowych,
  • aktywne wsparcie Zarządu w realizacji bieżących zadań,
  • dbałość o wizerunek firmy,
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna umiejętność poruszania się w mediach społecznościowych,
  • podstawowa znajomość zasad marketingu i reklamy,
  • komunikatywność i dobra organizacja,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • obsługa komputera (MS Office).

Oferujemy:

  • pracę w bardzo dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • ciekawe doświadczenie zawodowe i pracę w wyjątkowym zespole,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe).