FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Doradca ds. sprzedaży flotowej

Data dodania: ponad rok temu  23.10.2016, odsłon: 374

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Marka: Audi
Lokalizacja: Gdańsk

Chcesz już teraz  dołączyć do Zespołu marki AUDI w Trójmieście?

 Nie czekaj – aplikuj już dziś!

Dołącz do NAJLEPSZYCH!

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

DORADCA DS. SPRZEDAŻY  FLOTOWEJ
SAMOCHODÓW NOWYCH MARKI AUDI

Kluczowymi i wyróżniającymi Kandydata kompetencjami są: doświadczenie w obsłudze Klienta, swoboda w kontakcie z ludźmi, optymizm, zaangażowanie, ambicja oraz budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych,
  • Analizę potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów ,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami,
  • Realizację założonych planów sprzedażowych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania

  • Zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów,
  • Znajomości technik i standardów sprzedaży,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i profesjonalnej obsługi Klienta,
  • Prawa jazdy kat. B
  • Gotowości do współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej

Doświadczenie w sprzedaży i posiadanie certyfikatów będzie dodatkowy atutem

Oferujemy

  • Pracę w zgranym, doświadczonym zespole Audi Centrum Gdańsk od VIII 2016  lub Audi Centrum Gdynia od XI 2016
  • Certyfikowane, specjalistyczne szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny system premiowy.

Kontakt

CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu lub na adres: praca@plichta.com.pl z dopiskiem w tytule: Audi flota i preferowanym miejscem: Gdynia lub Gdańsk

do góry strony