Ekspert samochodowy

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.
DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

W ramach rozwoju Grupy DEKRA poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: ES/10/2016

Zadania

  • Sporządzanie odbiorów technicznych pojazdów po zakończonych kontraktach wynajmu lub leasingu
  • Sporządzanie opisu stwierdzonych uszkodzeń wg ustalonych ze zleceniodawcami kryteriów

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość technologii napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów
  • Znajomość procedur wycen pojazdów
  • Osoba uporządkowana, dobrze zorganizowana, zmotywowana do pracy
  • Mile widziana znajomość obsługi programów: Audatex, Info-Ekspert, Eurotax
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pozytywną atmosferę w doświadczonym zespole
  • Komfortowe warunki pracy - zadaniowy tryb pracy