FILTRUJ OGŁOSZENIA

wyniki wyszukiwania przeładowują się automatycznie

Elektromechanik Samochodowy FORD

Data dodania: ponad rok temu  17.12.2018, odsłon: 3425

Kategorie ogloszenia:

Dam pracę

Elektromechanik Samochodowy FORD

Autoryzowany Serwis Ford Euro Car oraz Ford Partner Grupy PGD poszukuje Kandydatów na stanowisko: Elektromechanik Samochodowy


Miejsce pracy: Kraków Jasnogórska 60 (Ford Partner)/Powstańców Śląskich 22 (Ford Euro Car)


Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)

• Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy

• Miejsce pracy wyposażone w niezbędne i nowoczesne narzędzia


A ponadto:

• Szkolenia importerskie

• Pakiet socjalny (opieka medyczna Lux Med, Multisport)

• Wyjazdy, spotkania integracyjne

• Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

• Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia


Od Kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenia w pracy na stanowisku elektromechanika samochodowego

• Czynnego prawo jazdy kat. B

• Dobrej organizacji pracy własnej


Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Działamy na rynku od 1989 roku. Na przestrzeni 28 lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w zakresie sprzedaży samochodów.


Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Aplikuj za pomocą formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=B9885E80-99E6-42B2-A3CB-DD819E869178&skkcfg=6228978234e840d9abfe25405735a691&skklocationId=20884&skkExternalOfferId=20224&skkCountryId=1&skkRegionId=6

lub CV wyślij na adres: rekrutacja@pgd.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DF Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”


Informujemy, że Administratorem danych jest DF Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.


Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez DF Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k.”


„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z DF Grupa PGD przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl”

do góry strony